[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.3

Jak zarazić dziecko pasją do motoryzacji?

Najważniejsze żeby naszej pociechy do niczego nie przymuszać. Ale można jej trochę pomóc i pokazać, jak fantastyczna jest motoryzacja. Zobacz, jak zarazić dziecko pasją do czterech kółek.

Dziecko w aucie fot. shutterstock

Podziel się frajdą

REKLAMA
  • Pozwól swojemu dziecku poczuć radość, jaką daje prowadzenie auta. Dwulatkowi możesz sprawić małe auto na pedały (ceny od 180 zł) lub z silnikiem elektrycznym (ceny od 300 zł), w którym będzie bezpiecznie poruszać się w spacerowym tempie. Za ok. 300 zł kupisz też niewielkiego gokarta z pedałami, którym trzy-, czterolatek może pędzić po parku.

Prędkość w szkole

  • Sześciolatka zabierz do szkółki kartingowej, w której w bezpiecznych warunkach zacznie oswajać się z wyższymi prędkościami i rywalizacją na torze (czterogodzinny kurs kosztuje ok. 400 zł).

Nic na siłę

  • Psycholog Beata Dżugaj podpowiada: „Tak naprawdę najlepsze, co możemy zrobić dla naszych relacji z dzieckiem to pokazać mu własną pasję. Jesteśmy wtedy autentyczni, a prawdziwie pozytywne emocje są zaraźliwe. Im wcześniej pokażemy mu interesujące sposoby spędzania wolnego czasu, tym lepiej. Wspólne realizowanie pasji to bardzo wartościowy czas spędzany wspólnie i najlepszy sposób na budowanie więzi rodzinnych”. Obejrzyjcie razem wyścig w telewizji albo zabierz „młodego” na rajd. Tylko koniecznie kup mu ochraniacze na uszy, niech się nie przestraszy hałasu.

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij