Katalog Mojeauto.pl – kup samochód online, bez wychodzenia z domu

W serwisie mojeauto.pl dostępne jest narzędzie, które pozwala na znalezienie i zakup nowego auta bez wychodzenia z domu. To idealne rozwiązanie w czasie pandemii koronawirusa.

Katalog mojeauto.pl auto motor i sport
Katalog mojeauto.pl

Katalog i konfigurator samochodów nowych znajdziecie na stronie mojeauto.pl. Zanim jednak przejdziemy do krótkiego opisu, będącego skróconą instrukcją obsługi naszego katalogu i konfiguratora, dla ułatwienia wyszukiwania podajemy bezpośrednie przekierowania do konkretnych działów:

Katalog mojeauto.pl – zakup samochodów online

Korzystając z naszej bazy samochodów nowych, zapoznasz się z pełną ofertą aut, jakie możesz zamówić w autoryzowanych salonach dealerskich. Bez wychodzenia z domu wybierzesz model samochodu, skonfigurujesz go i umówisz się na wizytę w salonie.

Co istotne, w naszym serwisie prezentujemy zarówno oferty samochodów nowych, gotowych do odbioru, jak i samochodów nowych, dostępnych do zamówienia. Jest to łatwy i przejrzysty sposób na znalezienie wymarzonego czy po prostu potrzebnego na co dzień pojazdu.

Zamów e-wydanie magazynu "auto motor i sport" - teraz o 30% taniej!

Szczególnie w czasie pandemii koronawirusa, kiedy władze zachęcają, by zostać w domu i nie przemieszczać się bez wyraźnej konieczności, taki sposób załatwienia kwestii poszukiwania i zakupu samochodu jest zdecydowanie bardziej bezpieczny, niż odwiedzanie kolejnych salonów samochodowych.

Pokrótce wyjaśnijmy, jak korzystać z katalogu mojeauto.pl i co można znaleźć dzięki dostępnym opcjom.

Chcesz być na bieżąco z motoryzacyjnymi newsami? Dołącz do naszej grupy na facebooku

Katalog mojeauto.pl - nowe samochody gotowe do odbioru

W dziale samochodów nowych, gotowych do odbioru, możesz sprawdzić, jakie samochody dostępne od ręki znajdują się na stokach u naszych partnerów. Obecnie dostępnych jest niemal 2,5 tysiąca samochodów gotowych do odbioru (stan na kwiecień 2020). Oferty samochodów dostępnych od ręki oferowane są często z atrakcyjnymi rabatami, sięgającymi nawet 50 tys. złotych!

Na początek, po wejściu na stronę https://autanowe.mojeauto.pl/ i wybraniu odpowiedniej pozycji z menu, możesz po prostu wybrać markę i model samochodu oraz zakres cenowy lub kliknąć w wyszukiwanie zaawansowane i tam doprecyzować kryteria, wybierając nadwozie, pojemność silnika, typ paliwa oraz cenę samochodu.

Zobacz także:

Na liście wyników wyszukiwania pojawią się oferty spełniające określone przez ciebie kryteria. Oferty na liście zawierają podstawowe dane prezentowanych samochodów oraz informacje o rabacie – jeżeli jest oferowany.

Po kliknięciu w wybraną ofertę, na stronie z prezentacją auta znajdują się dane samochodu, informacja o jego cenie, a także przybliżona lokalizacja samochodu. Aby skontaktować się ze sprzedawcą, należy skorzystać z formularza dostępnego na stronie. Dalsze czynności załatwić można już bezpośrednio ze sprzedawcą.

REKLAMA

Katalog mojeauto.pl - konfigurator nowych samochodów

W poszukiwaniu nowego samochodu – osobowego lub dostawczego – możesz również przeglądać bazę dostępnych w Polsce samochodów nowych osobowych i dostawczych. Przy każdej konfiguracji możesz wybrać kolor auta oraz wyposażenie dodatkowe. Po wysłaniu zapytania otrzymasz natomiast ofertę na zakup auta oraz warunki finansowania pojazdu.

W ramach konfiguratora nowych samochodów możesz przeglądać bazę dostępnych w Polsce samochodów nowych osobowych i dostawczych. W polach konfiguratora możesz wybrać markę i model samochodu lub użyć zaawansowanych opcji wyszukiwania, pozwalających dobrać dodatkowe parametry, jak również liczbę miejsc i drzwi, moc silnika, rodzaj skrzyni biegów czy rodzaj napędu.

Zobacz także:

Na liście wyników wyszukiwania pojawią się oferty spełniające określone przez ciebie kryteria. Oferty na liście pogrupowane są według modelu i rodzaju nadwozia. Aby sprawdzić, jakie silniki dostępne są w danym modelu, należy kliknąć w przycisk „wersje silnikowe”.

W kolejnym kroku możesz rozwinąć listę ofert (wersji wyposażeniowych) i wybrać jedną z nich do dalszej konfiguracji.

Po wybraniu wersji pojazdu zapoznasz się ze szczegółowym opisem samochodu. Zapoznaj się z danymi technicznymi, przejrzyj listę kolorów, dane dotyczące wyposażenia samochodu. Po wysłaniu zapytania otrzymasz ofertę na zakup auta. Jeżeli zaznaczysz również opcję finansowania kredyt lub leasing, to otrzymasz dodatkowo ofertę finansową.

Katalog mojeauto.pl - wygoda i bezpieczeństwo

Narzędzia takie jak katalog samochodów nowych https://autanowe.mojeauto.pl/ są dużym ułatwieniem, pozwalającym na zaoszczędzenie cennego czasu, a w obecnej sytuacji epidemicznej także zwiększającym bezpieczeństwo i minimalizującym ryzyko zakażenia koronawirusem.

Zapraszamy do odwiedzania naszego katalogu i konfiguratora, przeklikania dostępnych opcji i zapoznania się z ofertą proponowaną przez sprzedawców. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo.

Zobacz także: szukasz samochodu? Tu znajdziesz najlepsze oferty

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA