Książka do samochodu

audiobooki
audiobooki
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 91 400 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

audioteka.pl to serwis internetowy zajmujący się dystrybucją audiobooków w formacie mp3 do bezpośredniego pobrania przez Internet. Książek audio pobranych z audioteka.pl można słuchać na komputerze, odtwarzaczach mp3, telefonach komórkowych, sprzęcie domowym, czy odtwarzaczach samochodowych (z płyty CD lub pamięci flash).

W Polsce audiobooki stają się bardzo modnym produktem dla wymagających klientów, popularnym głównie wśród ludzi ambitnych, zamożnych, lubiących się wyróżniać i takich, którzy nie lubią tracić czasu. Audiobook to książka, której można słuchać "w międzyczasie" i "przy okazji" - m.in. w aucie.

30 minut w samochodzie spędzone w korku podczas dojazdu do pracy to możliwość przesłuchania
15 stron książki. Kolejne 30 minut w korku w drodze powrotnej to kolejne 15 stron. Łącznie oznacza
to możliwość "przeczytania" dwóch książek miesięcznie zupełnie bez wysiłku i "przy okazji", pomimo braku czasu na tradycyjną książkę.

audioteka.pl współpracuje z czterdziestoma wydawnictwami i partnerami. Za pozycje zamawiane w serwisie można płacić przelewem elektronicznym, a także kartą kredytową. Audiobooki kosztują najczęściej do 20 do 25 złotych, choć zdarzają się również pozycje za 5 i 60 złotych.

 

REKLAMA

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA