Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

LDF900 – samochodowy system audio LG

System car audio LG LDF900 System car audio LG LDF900

Nowy system audio LG dysponuje wbudowanym 3-calowym kolorowym wyświetlaczem TFT LCD, który ułatwia przeszukiwanie kolekcji nagrań zgromadzonych na odtwarzaczu mp3 czy dysku zewnętrznym.

LG LDF900 jest wyposażony w wewnętrzny wzmacniacz o łącznej mocy 53 W. Dodatkowo, odtwarzacz ma wyjścia umożliwiające podłączenie zewnętrznego wzmacniacza oraz subwoofera. Sprzęt oferuje 10 predefiniowanych ustawień brzmienia oraz możliwość określenia przez użytkownika kolejnych trzech, dostosowanych do jego indywidualnych wymagań i potrzeb. Wykorzystanie wejścia AV aux umieszczonego na przednim panelu pozwoli natomiast podłączyć do systemu audio przenośne urządzenia audio-wideo.

Opisywane urządzenie kosztuje 899 zł.

 

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Niejednokrotnie miałem przyjemność używać sprzęt LG, aktualnie posiadam sprzęt marki Bang & Olufsen i jestem o wiele bardziej zadowolony. Nie jest to jeszcze bardzo popularna marka, ale jeśli ktoś chciałby przetestować sprzęt tej marki to można to zrobić w salonie na Limanowskiego w Warszawie.
  Kondor, 2010-07-29 12:24:27
 • avatar
  zgłoś
  LG Electronics rozszerza ofertę systemów car audio, prezentując model LDF900 z funkcją bezpośredniego nagrywania z płyt CD oraz z radia na pamięci USB.
  auto motor i sport, 2010-04-26 11:03:40
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij