Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Mio Moov S760 – 7 cali rozrywki

Nawigacja Mio Moov S760 Nawigacja Mio Moov S760

Zastosowany w Moov S760 nadajnik FM pozwala na bezprzewodową transmisję dźwięku, dzięki czemu możemy odtwarzać multimedia oraz komunikaty głosowe korzystając z samochodowego systemu nagłośnienia. Dzięki zastosowaniu złącza AV istnieje również możliwość podłączenia Moov S760 do odtwarzacza DVD.

Dzięki łączności Bluetooth Moov S760 pozwala skorzystać z Wyszukiwania Lokalnego, które odnajdzie interesujące miejsca posługując się najaktualniejszymi danymi z bazy Google. Nawigacja sprawi także aktualną prognozę pogody w serwisie accuweather.com, dzięki czemu zaplanowanie podróży będzie prostsze. Funkcja Pomocy Drogowej pozwoli, w razie awarii samochodu, na zlokalizowanie najbliższego punktu pomocy drogowej wraz z jego danymi kontaktowymi. Moov S760 może służyć również jako zestaw głośnomówiący, dzięki czemu kierowca będzie mógł w czasie jazdy prowadzić rozmowy telefoniczne bez angażowania rąk.

Zastosowany w Moov S760 widok True Map wzorowany jest na wyglądzie tradycyjnych, papierowych map. Po zmroku widok automatycznie przełącza się w tryb nocny przez redukcję ostrości kolorów. Uproszczone menu pozwala na szybkie i łatwe korzystanie z funkcji nawigacyjnych Moov S760.
Moov S760 wyposażony jest w najnowsze mapy 44 krajów europejskich. W ciągu roku od zakupu urządzenia użytkownikom przysługuje co najmniej dwukrotna aktualizacja danych mapowych .

zobacz galerię

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Po wprowadzeniu na polski rynek przez Mio Technology urządzeń Moov S505, S555 oraz S568 przyszedł czas na nowy wymiar nawigacji i multimediów. Moov S760 wyposażony został w 7 calowy dotykowy wyświetlacz TFT o rozdzielczości 800 x 480 pikseli, który pozwala m.in. korzystać z funkcji odtwarzania plików wideo (w formatach MPEG4, WMV, DivX i Xvid) a także słuchać muzyki i przeglądać zdjęcia.
    auto motor i sport, 2009-10-06 11:24:30
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij