Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Mio Spirit – nowe spojrzenie na nawigację

Oprogramowanie Mio Spirit Oprogramowanie Mio Spirit

Aby opracować interfejs i oprogramowanie nawigacyjne w najwyższym stopniu odpowiadające potrzebom użytkownika, Mio przeprowadziło międzynarodowe badania w celu zebrania opinii klientów w różnym wieku.

Wyniki badań pokazały, że większość urządzeń nawigacyjnych koncentruje się wyłącznie na "przejechaniu odcinka od A do B", zupełnie pomijając inne aspekty podróży.

Oprogramowanie "Mio Spirit" zapewnia kompletne rozwiązanie nawigacyjne ułatwiające zarówno zaplanowanie podróży jak i korzystanie z urządzenia podczas jej trwania. Intuicyjny i prosty w obsłudze interfejs użytkownika sprawia, że klienci mogą w pełni cieszyć się wygodą, którą zapewnia nawigacja Mio.

W oprogramowanie Mio Spirit wyposażone zostaną produkty marki Mio, które wprowadzane będą na rynek od drugiego kwartału 2009 r.

Źródło: Mio

zobacz galerię

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Firma Mio Technology zaprezentowała na targach CES 2009 oprogramowanie nawigacyjne „Mio Spirit". Wyróżnia się ono prostym i intuicyjnym interfejsem użytkownika, trybem „Explore Mode", pokazującym w sposób czytelny wszystkie pobliskie punkty użyteczności (POI), a także przyciskiem nagrywania, który zapisuje ulubione trasy, lokalizacje i notatki głosowe.
    auto motor i sport, 2009-01-09 09:54:40
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij