REKLAMA

MobileNavigator 7 za darmo

Navigon MobileNavigator 7
Navigon MobileNavigator 7

Wszyscy kierowcy, którzy chcą się szybko dostać z punktu A do punktu B, mogą teraz bezpłatnie przetestować możliwości oprogramowania nawigacyjnego MobileNavigator 7 firmy NAVIGON. Wystarczy wejść na stronę internetową NAVIGON i ściągnąć odpowiednią dla swojego urządzenia wersję - do wyboru jest oprogramowanie na platformę Symbian lub Windows Mobile.

Oprogramowanie z mapami całej Europy instaluje się bezpośrednio w pamięci urządzenia, dlatego podczas jego używania nie jesteśmy narażeni na opłaty związane z transmisją danych. Jedynie podczas uruchamia trybu testowego MobileNavigator 7 aplikacja za każdym razem kontaktuje się z serwerem NAVIGON i potwierdza pozostałą ilość bezpłatnego okresu testowego. Transmisja danych odbywa się także wtedy, kiedy użytkownik chce sprawdzić aktualne informacje pogodowe, zarezerwować hotel lub dowiedzieć się, czy na trasie przejazdu nie ma korków. Do działania MobileNavigator 7 potrzebny jest wbudowany w urządzenie lub zewnętrzny odbiornik GPS. Dla wersji na platformę Windows Mobile wymagane jest 2 GB wolnej pamięci, dla Symbian S60 - 4GB.

Po zakończonych testach użytkownik może w prosty sposób zakupić pełną aktywację MobileNavigator 7 - z poziomu telefonu, podając numer karty kredytowej, przez stronę internetową NAVIGON lub kupując kartę-zdrapkę z kodem aktywacyjnym w jednym ze sklepów z elektroniką użytkową na terenie całego kraju. Co ważne, pełna aktywacja pozwala bezterminowo cieszyć się nawigacją w swoim urządzeniu mobilnym - nie ma tu, jak w przypadku innych producentów, limitów czasowych używania oprogramowania.

źródło: NAVIGON

REKLAMA

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA