MobileNavigator dla iPhone’a 3G

MobileNavigator
MobileNavigator dla iPhone'a 3G

"Dzięki oprogramowaniu MobileNavigator, iPhone 3G i nowy iPhone 3G S są teraz kompletnymi urządzeniami, z pełni funkcjonalną nawigacją, którą dzięki rozmiarowi samego urządzenia jest zawsze pod ręką, czy to w domu, czy za granicą", powiedział Gerhard Mayr, zarządzający działem rozwiązań dla telefonów komórkowych i nowymi rynkami w firmie NAVIGON.

Do działania nawigacji wymagane jest tylko zainstalowanie najnowszego systemu operacyjnego dla iPhone'a - Apple OS 3.0.

MobileNavigator dla iPhone będzie dostępny w dwóch wersjach: już teraz można ściągnąć edycję z mapami całej Europy, a w najbliższym czasie pojawi się bezpłatna wersja LITE, bez możliwości nawigowania, ale z najnowszymi mapami i wyświetlaniem celów specjalnych (POI). Będzie też miała tryb symulacji, który pokaże, jakie możliwości ma pełna wersja oprogramowania firmy NAVIGON. Wersja LITE będzie działać także na iPod'ach.

MobileNavigator zawiera takie funkcje jak Rzeczywisty Wygląd Skrzyżowań (Reality View Pro), Asystenta Pasa Ruchu (Lane Assistant Pro), Asystenta Prędkości (Speed Assistant), tryb dzienny i nocny, a także wyświetlanie celów specjalnych wzdłuż naszej trasy. Dodatkowo, oprogramowanie zostało precyzyjnie dostosowane do specyficznych cech iPhone'a, dzięki czemu na przykład ekran dopasowuje się do położenia urządzenia po jego obróceniu. Dostępne jest także inteligentne wprowadzanie adresu docelowego, czy nawigowanie do kontaktów w książce adresowej. Jeżeli iPhone używany jest do rozmowy w trakcie nawigowania, funkcja nawigacji wznawiana jest automatycznie po zakończeniu połączenia.

Do końca czerwca pełna wersja MobileNavigator z mapami 40 krajów Europy będzie dostępna w specjalnej cenie 74,99 Euro. Wersja z mapami regionu będzie wkrótce dostępna także w obniżonej cenie 49,99 Euro. Od lipca wersja regionalna będzie kosztować 69,99 Euro, a wersja z mapami 40 krajów Europy - 99,99 Euro.

REKLAMA

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA