Moov 500PL – nowa nawigacja Mio

Nawigacja Mio Moov 500PL
Nawigacja Mio Moov 500PL

Umieszczone w stalowej obudowie urządzenie, jako pierwsze z rodziny Moos, wyposażone zostało w 4,7 calowy ekran.

Zainstalowana w Mio Moov 500PL mapa MioMap 2008 zapewnia pokrycie ponad 660 tys. km polskich dróg. Aktualne dane mapowe Polski dają dostęp do ponad 110 tys. punktów POI, które dzięki funkcji ułatwionego wyszukiwania można swobodnie odnaleźć na widocznym obszarze mapy. Takie rozwiązanie sprawia, że użytkownik może odnaleźć interesujące go punkty użyteczności publicznej (bankomat, stacja benzynowa, restauracja) w miejscu, w którym się aktualnie znajduje.

Dzięki funkcji NavPix Mio Moov 500PL umożliwi dotarcie do miejsc, znanych tylko z fotografii. Wystarczy pobrać z bazy NavPix (www.navpix.net) zdjęcia interesujących miejsc. Następnie przy użyciu dołączonej do Moova 500PL aplikacji MioMore Desktop zapisać zdjęcia w urządzeniu, które wyznaczy trasę do miejsca uwiecznionego na fotografii dzięki przypisanym do zdjęcia współrzędnym geograficznym.

Mio Moov 500PL poprawia komfort nawigowania dzięki klawiaturze fonetycznej, która toleruje błędy w pisowni nazw miast i ulic, podpowiadając właściwą nazwę.

Moov 500PL, podobnie jak cała rodzina Mio Moov, jest standardowo wyposażony w technologię SiRFInstantFixII, która przewiduje, gdzie będą znajdować się satelity GPS w momencie włączenia urządzenia, co pozwala uzyskać namiar w ciągu zaledwie pięciu sekund i rozpocząć nawigację od razu po jego uruchomieniu.

Ponadto Mio Moov 500PL oferuje wszystkie standardowe funkcje nawigacyjne, w tym wizualną sygnalizację zakrętów, oraz naprowadzanie głosowe.

Cena nawigacji to 534 zł.

źódło: Mio

REKLAMA

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA