Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Muse M-712DR – radio samochodowe z DVD

Odtwarzacz MUSE M-712DR Odtwarzacz MUSE M-712DR

Muse M-712DR to radioodbiornik samochodowy z dołączonym odtwarzaczem DVD z dotykowym ekranem o przekątnej 7 cali, zaś czarna obudowa urządzenia komponuje się z wnętrzem prawie każdego samochodu.

Na panelu odtwarzacza rozlokowane są klawisze funkcyjne, złącze USB, port audio / video IN oraz slot na karty SD/MMC. Ciekawą i pożyteczną funkcją jest możliwość elektronicznego regulowania położenia ekranu. Urządzenie posiada zabezpieczenie antywstrząsowe ESP, które pozwala cieszyć się wysoką jakością obrazu i dźwięku nawet na nierównych i wyboistych drogach.

Muse M-712DR obsługuje takie formaty, jak CD, DVD, mp3, JPG oraz pliki wideo w formacie Divx. Odbiornik zapamiętuje 30 stacji radiowych. Muzyki można słuchać, zależnie od preferencji, w trybach: classic, rock lub pop. Głośniki o mocy 4x40W zapewniają dobrą przestrzenną jakość dźwięku.

W zestawie znajduje się pilot do radia, kabel A/V oraz ISO. Urządzenie posiada również złącze umożliwiające podłączenie subwoofera, a także dodatkowego, tylnego monitora.

Muse M-712DR kosztuje 1199 zł.

zobacz galerię

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij