NAVIGON 7210 – smukła nawigacja

NAVIGON 7210
NAVIGON 7210

Urządzenie wyposażono w popularne obecnie funkcje, takie jak rozpoznanie głosu (Voice Recognition Pro), rzeczywisty wygląd skrzyżowań (Reality View Pro), asystent pasa ruchu (Lane Assistant Pro) oraz możliwość wyświetlania rzeźby terenu (Landmark View), pomoc w sytuacjach awaryjnych (Emergency Help) i funkcja tworzenia ulubionych miejsc na mapie (Favourites on the Map).

Przed skomplikowanymi skrzyżowaniami autostrad nowy NAVIGON 7210 pokazuje kierowcom drogę do właściwego zjazdu. Kierunek drogi, znaki i zjazdy z autostrady są realistycznie pokazywane na wyświetlaczu. Nowa funkcja pomocy w sytuacjach awaryjnych wskazuje aktualną lokalizację pojazdu i pomaga w odnalezieniu takich miejsc jak szpital, posterunek policji, stacja benzynowa czy apteka. Informacja o powyższych miejscach jest dostępna dzięki jednemu kliknięciu w menu wyświetlanemu na ekranie. Dodatkowo pojawią się też takie informacje, jak numer telefonu, który można wygodnie wybrać za pomocą wbudowanego zestawu głośnomówiącego Bluetooth.

Mózgiem nawigacji jest 600-megahercowy procesor współpracujący 64 MB pamięci, kartą o pojemności 2 GB oraz 4,3-calowym, panoramicznym ekranem SmartDisplay.

NAVIGON 7210 będzie dostępny z mapami 40 krajów europejskich już od września za 1199 PLN.

źródło: informacja prasowa

Zobacz również:
REKLAMA