REKLAMA

NAVIGON 8410 – rewolucja, a nie ewolucja

Navigacja NAVIGON 8410
Navigacja NAVIGON 8410

Opisywane urządzenie nie ma już wiele wspólnego ze swoimi poprzednikami, oprócz wyposażenia go w takie przydatne funkcje jak między innymi NAVIGON MyRoutes, proponująca trasę w oparciu o styl prowadzenia samochodu, czy Clever Parking, ułatwiający dojazd do najbliższego parkingu.

"NAVIGON 8410 dobrze wygląda, ma wyjątkową jakość wykonania i bardzo dobrze brzmi. Stworzyliśmy produkt, który ma wszystko, co w tej chwili osiągalne w kwestii multimediów i technologii obrazowania", powiedział Jörn Watzke, odpowiedzialny za linię produktów w firmie NAVIGON.

Nawigację wyposażono w 5-calowy wyświetlacz dotykowy ze szkła mineralnego, zaś całość otoczona jest obudową ze szczotkowanego metalu.

Nowa funkcja Voice Interaction Pro (dostępna w niektórych językach) umożliwia jeszcze większą kontrolę nad urządzeniem niż znana z poprzednich modeli Professional Voice Command. Oznacza to, że do komunikowania z urządzeniem możemy używać potocznego, nieformalnego języka, w tym dzwonić do kontaktów z książki telefonicznej czy nawigować do celów specjalnych.

Kolejną nowością NAVIGON 8410 jest odtwarzacz multimedialny, a za dodatkowe 299 zł można go wyposażyć w moduł DVB-T, umożliwiający odbiór cyfrowego sygnału telewizyjnego i zamieniający nawigatora w przenośny telewizor, co urozmaica czas postoju czy stania w korku.

NAVIGON 8410 będzie kosztować 1999 PLN.

 

REKLAMA

zobacz galerię

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA