NAVIGON Fresh - odświeżony

NAVIGON Fresh
NAVIGON Fresh

Najważniejszym ulepszeniem jest to, że kierowca przygotowując urządzenie do wakacyjnej podróży może wgrać do niego mapę konkretnego kraju, bez potrzeby instalowania map regionu lub całej Europy. Dzięki temu użytkownik ma większą kontrolę nad swoim urządzeniem i nie musi już rezerwować dużych ilości pamięci na mapy, których nie będzie używać. "Od teraz wybrane kraje mogą być wgrywane do urządzenia nawigacyjnego wedle wyboru użytkownika, więc każdy może zaznaczyć tylko te państwa, po których rzeczywiście będzie podróżować, zostawiając pozostałą wolną pamięć na dodatkowe opcje lub materiały multimedialne", wyjaśnia Jörn Watzke, odpowiedzialny za produkty w firmie NAVIGON.

Nowa funkcjonalność jest dostępna dla generacji urządzeń NAVIGON, które pojawiły się na rynku od maja 2008 roku, z nowym oprogramowaniem nawigacyjnym MobileNavigator 7 (czyli NAVIGON 8110, NAVIGON 7210, NAVIGON 2200 | 2210, NAVIGON 2150 max, NAVIGON 2100 max | 2110 max, NAVIGON 1200 | 1210 oraz urządzenia zaprezentowane na targach CeBIT 2009).

NAVIGON doskonali także użyteczność aplikacji - NAVIGON Fresh udostępnia użytkownikom dodatkowe informacje, które przydaja się w procesie aktualizacji urządzeń nawigacyjnych - na przykład wyświetlana jest ilość wolnej pamięci dostępnej przed i po instalacji nowych materiałów. Do ściągnięcia są także instrukcje użytkownika w języku polskim dla dowolnego urządzenia NAVIGON podłączonego do komputera.

Uaktualniony NAVIGON Fresh korzysta także z informacji zbieranych przez kierowcę poprzez funkcję MyReport, zainstalowaną we wszystkich nowych modelach, zaprezentowanych na tegorocznych targach CeBIT. MyReport pozwala raportować zauważone przez kierowców zmiany na drogach i zapisywać je bezpośrednio w urządzeniu podczas podróży. Podłączając nawigację do komputera zachowane dane mogą zostać wysłane do firmy NAVIGON poprzez aplikację NAVIGON Fresh i w rezultacie przyczynić się do jeszcze większej dokładności map.

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA