Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
1.0

Nawigacja Becker Traffic Assist – Z203

Nawigacja Becker Traffic Assist - Z203 Nawigacja Becker Traffic Assist - Z203

Becker Z203 jest kolejnym już urządzeniem z portfolio producenta, które zawiera najnowsze oprogramowanie 3D przedstawiające trójwymiarowy widok miast, terenu oraz punktów orientacyjnych.
Dodatkowo urządzenie wyposażono w większą liczbę POI - stacje benzynowe, miejsca kempingowe. Nowością jest program Traffic Patterns pozwalający ominąć newralgiczne węzły ruchu ulicznego i w zależności od pory dnia i dnia tygodnia wskazuje kierowcy alternatywne trasy dotarcia do celu.

Dodatkowe elementy minimalizujące rozproszenie uwagi to program Tekst-to-Speech, który pozwala na głosową zapowiedź nazw ulic i podział ekranu 40:60 w trybie 2D lub 3D. Dzięki nim, użytkownik widzi wszystkie potrzebne informacje na jednym ekranie bez potrzeby przełączania i odrywania rąk od kierownicy.

Cena urządzenia Becker Traffic Assist Z203 to 1299 zł.

 

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Firma Harman/Becker zaprezentowała nawigację z serii Becker Traffic Assist - Z203. Obsługa tego 4,3-calowego urządzenia nie przeszkadza w prowadzeniu pojazdu, a dzięki wprowadzeniu technologii Bluetooth kierowca może bez stwarzania zagrożenia rozmawiać przez komórkę.
    auto motor i sport, 2009-04-28 10:08:52
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij