Nawigacja Mio C725 w Polsce

Nawigacja Mio C725
Nawigacja Mio C725

Mio C725 został wyposażony w dotykowy 7-calowy ekran o rozdzielczości 800 na 480 punktów. Do przeliczania obrazu, dekodowania filmów i dźwięku wykorzystano procesor firmy Samsung 2443 taktowany zegarem o częstotliwości 400 MHz.

Urządzenie zaopatrzono w oprogramowanie nawigacyjne MioMap 2008, zawierające mapy 38 krajów europejskich.

Dzięki aplikacji MioMore Desktop w prosty sposób można dokonywać aktualizacji map, informacji o fotoradarach, tworzyć własne punkty POI. System głosowy informuje na bieżąco o poszczególnych fazach podróży. Mio C725 obsługuje również zaawansowane oprogramowanie rozpoznające komendy głosowe, co pozwala kierowcy skupić się na drodze.

Do Mio C725 podłączyć można karty SD/MMC i pamięci pendrive USB. Zarówno karty jak i pamięci flash mogą służyć za nośniki plików multimedialnych. Przydatną funkcją jest nadajnik radiowy działający w pasmach FM, za pomocą którego przesyłany jest bezprzewodowo dźwięk do systemu audio w samochodzie. W ten sposób można w bardziej komfortowych warunkach słuchać muzyki lub dźwięków pochodzących z odtwarzanego filmu. Do zestawu można także podłączyć słuchawki lub słuchać muzyki za pomocą wbudowanych głośników stereo.

Mio C725 obsługuje wszystkie popularne formaty plików multimedialnych. System odtwarza m.in. pliki formatu MP4, MOV, AVI, WMV, ASF i 3GPP.

Nawigację wyposażono gniazdo USB, mini-USB, wyjście 3,5 mm audio do podłączenia słuchawek, AV do podłączenia przenośnych odtwarzaczy takich jak DVD.

Cena urządzenia to 1849 zł brutto.

Źródło: Mio

Zobacz również:
REKLAMA