REKLAMA

Nawigacja Mio Moov 580 Europe Plus

Nawigacja Mio Moov 580
Nawigacja Mio Moov 580

Dzięki technologii MioMore urządzenie jest w stanie pobierać bezpośrednio z Internetu punkty użytkownika (POI), korzystać z lokalnej wyszukiwarki Local Search oferowanej we współpracy z Polskimi Książkami Telefonicznymi i udostępniającej aktualne informacje lokalne (np. najbliższe hotele, sklepy i usługi), zaś system nawigacji fotograficznej NavPix do tworzenia i zapisywania lokalizacji z użyciem zdjęć ze znacznikami geograficznymi udostępnia także ponad milion oznaczonych zdjęć budynków i miejsc w serwisach Flickr i GoogleEarth.

Tworząc model Moov 580 firma Mio położyła większy nacisk na komunikację głosową niż wizualną. Model 580 jest standardowo wyposażony w łącze Bluetooth i zestaw głośnomówiący. Ponadto urządzenie pobiera w czasie rzeczywistym informacje o ruchu drogowym, dzięki czemu kierowcy mogą błyskawicznie reagować na ewentualne problemy na drodze.

Jakość dźwięku w modelu 580 podwyższono poprzez zastosowanie zintegrowanego nadajnika FM, dzięki któremu wszystkie dźwięki są głośno i wyraźnie odtwarzane przez samochodowy system audio.
Model Europe Plus posiada zainstalowane mapy 40 krajów UE z Europy Wschodniej i Zachodniej (Andora, Austria, Belgia, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Gibraltar, Wielka Brytania, Włochy, Irlandia, Liechtenstein, Luksemburg, Monako, Norwegia, Holandia, Portugalia, San Marino, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Watykan i Malta, Czechy, Węgry, Turcja, Łotwa, Litwa, Estonia, Polska, Słowacja, Słowenia, Chorwacja, Grecja, Rumunia, Bułgaria, Ukraina, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra i Serbia).

Cena urządzenia to 1199 zł.

źródło: Mio

REKLAMA

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA