Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
1.0

Nawigacja dla ciężarówek

PC Navigator Truck 8 Europe PC Navigator Truck 8 Europe

Oprogramowanie firmy MapFactor umożliwia wprowadzanie kompletnych danych pojazdu takich jak masa samochodu, szerokość, wysokość, nacisk na osie itp. Podane informacje uwzględniane są potem podczas wyznaczania trasy. Funkcja ta ułatwia poruszanie się po głównych drogach transportowych w krajach Europy pozwalając uniknąć np. dróg z ograniczeniem tonażu, niskich wiaduktów czy wąskich uliczek. Orientację w terenie ułatwia też wizualizacja 3D wszystkich ważniejszych budynków w mieście. Nowością jest także opcja "asysty pasa ruchu" informująca z odpowiednim wyprzedzeniem, który pas ruchu należy zająć zbliżając się do skrzyżowania, aby można było z łatwością go opuścić oraz możliwość zdalnej, dwukierunkowej komunikacji z kierowcą na trasie przy połączeniu TCP/IP.

Navigator Truck 8 dostępny jest w wersji PC, jak i Pocket dedykowanej dla palmtopów. Obie wersje posiadają najnowsze mapy TeleAtlas ze stycznia 2008 r. i jak podaje producent zawierają prawie 100% pokrycia m.in. Polski, Słowacji i Węgier. Zwiększono też pokrycie map Łotwy, Rosji oraz Turcji.

PC i Pocket Navigator Truck 8 dostępne są w cenie 649 zł brutto.

źródło: informacja prasowa

zobacz galerię

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  gdzie moge to kupic??
  ~Zitro, 2009-01-27 20:04:57
 • avatar
  zgłoś
  W drugiej połowie czerwca firma 4Active wprowadziła do sprzedaży oprogramowanie nawigacyjne dedykowane dla transportu samochodowego - PC Navigator Truck 8 Europe oraz Pocket Navigator Truck 8 Europe - dostępne w języku polskim.
  auto motor i sport, 2008-07-11 11:46:16
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij