Nawigacja samochodowa w telefonie

Z nawigacji można korzystać bez połączenia z internetem. W zależności od tego jak często jej potrzebujesz, wybierz odpowiednią dla siebie.

Iphone nawigacja

Gdy korzystasz na stałe

REKLAMA

Sygic – za 145 zł kupujesz wieczystą licencję na mapy Europy, z nieograniczoną liczbą aktualizacji i możliwością ich instalacji na kilku urządzeniach. Sygic wykorzystuje mapy TomToma. Nawigacja jest dostępna też w wersji bezpłatnej, ale uproszczonej, m.in. bez komend głosowych.  

Tylko czasami

Automapa – wykupujesz licencję na 7 dni, np. tylko na urlop, za 9,99 zł na Polskę i 16,99 zł na Europę. Jeśli potrzebujesz nawigacji na dłuższy czas, Automapę na jedno urządzenie wykupisz na 90 dni (PL – 36,99 zł, EU – 59,99 zł), rok (PL – 89,99 zł, EU – 149,99 zł) lub 2 lata (PL – 149,99 zł, EU – 249,99 zł).  

Rzadko

TomTom Go – pozwala na ściągnięcie wybranych obszarów mapy, oszczędzając pamięć smartfona. Dostępny też w darmowej wersji, w której poprowadzi przez 75 km na miesiąc, co wystarczy np. do nawigowania po obcym mieście. Nieograniczony dostęp do map całej Europy kosztuje rocznie 82 zł.  

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA