[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Nawigacja samochodowa w telefonie

Z nawigacji można korzystać bez połączenia z internetem. W zależności od tego jak często jej potrzebujesz, wybierz odpowiednią dla siebie.

Iphone nawigacja

Gdy korzystasz na stałe

Sygic – za 145 zł kupujesz wieczystą licencję na mapy Europy, z nieograniczoną liczbą aktualizacji i możliwością ich instalacji na kilku urządzeniach. Sygic wykorzystuje mapy TomToma. Nawigacja jest dostępna też w wersji bezpłatnej, ale uproszczonej, m.in. bez komend głosowych.  

REKLAMA

Tylko czasami

Automapa – wykupujesz licencję na 7 dni, np. tylko na urlop, za 9,99 zł na Polskę i 16,99 zł na Europę. Jeśli potrzebujesz nawigacji na dłuższy czas, Automapę na jedno urządzenie wykupisz na 90 dni (PL – 36,99 zł, EU – 59,99 zł), rok (PL – 89,99 zł, EU – 149,99 zł) lub 2 lata (PL – 149,99 zł, EU – 249,99 zł).  

Rzadko

TomTom Go – pozwala na ściągnięcie wybranych obszarów mapy, oszczędzając pamięć smartfona. Dostępny też w darmowej wersji, w której poprowadzi przez 75 km na miesiąc, co wystarczy np. do nawigowania po obcym mieście. Nieograniczony dostęp do map całej Europy kosztuje rocznie 82 zł.  

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij