[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Nawigacja samochodowa w telefonie

Z nawigacji można korzystać bez połączenia z internetem. W zależności od tego jak często jej potrzebujesz, wybierz odpowiednią dla siebie.

Iphone nawigacja

Gdy korzystasz na stałe

Sygic – za 145 zł kupujesz wieczystą licencję na mapy Europy, z nieograniczoną liczbą aktualizacji i możliwością ich instalacji na kilku urządzeniach. Sygic wykorzystuje mapy TomToma. Nawigacja jest dostępna też w wersji bezpłatnej, ale uproszczonej, m.in. bez komend głosowych.  

REKLAMA

Tylko czasami

Automapa – wykupujesz licencję na 7 dni, np. tylko na urlop, za 9,99 zł na Polskę i 16,99 zł na Europę. Jeśli potrzebujesz nawigacji na dłuższy czas, Automapę na jedno urządzenie wykupisz na 90 dni (PL – 36,99 zł, EU – 59,99 zł), rok (PL – 89,99 zł, EU – 149,99 zł) lub 2 lata (PL – 149,99 zł, EU – 249,99 zł).  

Rzadko

TomTom Go – pozwala na ściągnięcie wybranych obszarów mapy, oszczędzając pamięć smartfona. Dostępny też w darmowej wersji, w której poprowadzi przez 75 km na miesiąc, co wystarczy np. do nawigowania po obcym mieście. Nieograniczony dostęp do map całej Europy kosztuje rocznie 82 zł.  

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij