Need for Speed ProStreet niedługo w sklepach

Need for Speed ProStreet
Need for Speed ProStreet

Zupełnie nowym wyzwaniem w Need for Speed ProStreet będzie zbudowanie wyścigowej supermaszyny, zdolnej do zwycięstwa w ostatecznej rozgrywce. Na szalę zostaną rzucone umiejętności i reputacja wirtualnego kierowcy, który zmierzy się z najlepszymi na świecie o tytuł króla ulicy.

- Seria Need for Speed od zawsze wyznacza trendy w świecie sportów samochodowych - mówi Larry LaPierre, producent wykonawczy EA. - Obecnie wyścigi uliczne stają się coraz bardziej zorganizowane. Need for Speed ProStreet to nasza interpretacja tego, co zapewne pojawi się w tej subkulturze za trzy, może pięć lat. Zawodników czeka czas próby: albo trafią na światową arenę profesjonalistów, albo pozostaną w gronie amatorów. Need for Speed ProStreet jest grą nowej generacji, oddającą drapieżny klimat wyścigów na najwyższych obrotach.

Po raz pierwszy w historii miłośnicy tuningu zaprojektują i zmodyfikują swoje samochody praktycznie od podstaw. Rywalizacja będzie toczyć się na legendarnych torach na całym świecie. W ProStreet pojawią się cztery odrębne tryby gry: drift, wyścig na ¼ mili, trakcja i tzw. próba szybkości. Entuzjastyczne tłumy widzów, realistycznie zachowujące się pojazdy oraz kłębiący się dym zbudują elektryzującą atmosferę profesjonalnych wyścigów

Need for Speed ProStreet będzie dostępna na konsole nowej generacji Xbox 360, PLAYSTATION 3, Wii, a także na PlayStation 2, Nintendo DS, PC oraz w wersji na telefony komórkowe. W języku polskim zagracie na komputerach osobistych, PlayStation 2 i Xbox 360.

www.polska.ea.com

REKLAMA