Nokia CK-200 – obsłuży dwa telefony jednocześnie

Nokia CK-200
Nokia CK-200
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 45 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Dzięki zastosowanej funkcji wielopunktowej łączności urządzenie CK-200 możemy podłączyć jednocześnie do dwóch telefonów, a bezprzewodowy sterownik umożliwi nam bezpieczną obsługę połączeń bez konieczności odrywania rąk od kierownicy. Zestaw już trafiło sprzedaży w cenie ok. 400-450 zł.

Samochodowy zestaw głośnomówiący Nokia CK-200 składa się z 2,5 calowego ekranu oraz bezprzewodowego sterownika. Kolorowy wyświetlacz jest na tyle duży, że bez problemu będziemy mogli zobaczyć kto do nas dzwoni czy przesyła wiadomość tekstową. Z kolei odebranie przychodzącej rozmowy to kwestia jednego przycisku na bezprzewodowym sterowniku, który możemy umieścić w dowolnym miejscu, na przykład na kierownicy bez obawy, że zaplączemy się w kable. Dzięki temu nie musimy odrywać wzroku od drogi, a ręce cały czas możemy trzymać bezpiecznie na kierownicy.

Dla komfortu jazdy Nokia CK-200 oferuje funkcję wielopunktowej łączności, dającą możliwość podłączenia jednocześnie dwóch telefonów. W trakcie prowadzenia możemy więc odbierać rozmowy przychodzące zarówno na telefon prywatny, jak i służbowy, bez konieczności jakichkolwiek dodatkowych czynności.

Zestaw pozwala także na skopiowanie książki telefonicznej, a kontakty wyświetlane są dużą czcionką na ekranie. Podczas jazdy wystarczy nacisnąć tylko jeden przycisk, aby wybrać numer, pod który chcemy się dodzwonić.

Osoby przywiązujące dużą wagę do estetyki wnętrza samochodu ucieszy informacja, że urządzenie daje możliwość samodzielnego wyboru koloru wyświetlacza, tak aby pasował on do podświetlenia kokpitu auta i naszych osobistych upodobań. Z kolei widoczny na nim wskaźnik poziomu baterii poinformuje nas odpowiednio wcześniej o potrzebie naładowania urządzenia.

Dzięki cyfrowej obróbce DSP i mikrofonowi 9mm nie musimy też obawiać się, że rozmowa telefoniczna zostanie zakłócona przez szumy lub nieprzyjemny pogłos. Urządzenie możemy także podłączyć do mikrofonu zewnętrznego.

Zestaw Nokia CK-200 jest prosty w obsłudze i kompatybilny z telefonami komórkowymi wszystkich marek. Ponieważ zdejmowany ekran zawiera wejście USB możemy bez problemu połączyć urządzenie z komputerem w celu aktualizacji oprogramowania.

REKLAMA

zobacz galerię

REKLAMA