Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Nowa AutoMapa 5.5.2

AutoMapa AutoMapa

Szczegółowe, nawigacyjne plany ponad 2,6 tys. miast, siatka drogowa, w Polsce obejmująca ponad 637 tysięcy km tras wszystkich kategorii, blisko 430 tysięcy szczegółowo opisanych Punktów Użyteczności Publicznej szczególnie uwzględniające wakacyjne kurorty pozwalają szybko i wygodnie odnaleźć lokalne atrakcje turystyczne. Kluby, dyskoteki, restauracje, czy muzea - wszystko to dzięki AutoMapie może znajdować się w kieszeni każdego turysty.

Dzięki współpracy AutoMapy z Polskimi Liniami Kolejowymi polscy kierowcy otrzymują dokładną i aktualną bazę przejazdów kolejowych w Polsce. Ponad 15 tysięcy przejazdów kolejowych zostało dokładnie oznakowanych, dzięki czemu kierowcy podróżujący z AutoMapą są ostrzegani o potencjalnym niebezpieczeństwie. Dane zebrane wspólnie z Komendą Główną Policji i fundacją Krzysztofa Hołowczyca "Kierowca Bezpieczny" pokazują i ostrzegają o 500 najniebezpieczniejszych strefach drogowych w Polsce. A największa w Polsce baza fotoradarów stałych i przenośnych, punktów kontroli drogowej i nieoznakowanych pojazdów z wideorejestratorami pokazuje, gdzie bezwzględnie należy zdjąć nogę z gazu, aby bezpiecznie dotrzeć do celu podróży.

Najnowsza wersja AutoMapy dostępna jest do pobrania na stronie www.AutoMapa.pl.

zobacz galerię

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Druga tegoroczna aktualizacja map nawigacyjnych programu AutoMapa sprawia, że w tegoroczne wakacje warto mieć AutoMapę w kieszeni. Wystarczy telefon z systemem Windows Mobile, aby AutoMapa stała się podręcznym informatorem o atrakcjach kulturalno - rozrywkowych w największych miastach Polski.
    auto motor i sport, 2009-06-25 14:19:40
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij