Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Nowa marka Clariona

AUDIOMEDIA GDF879 – Stacja multimedialna 2DIN z 6,2’’ ekranem dotykowym, Bluetooth i systemem nawigacji GPS AUDIOMEDIA GDF879 – Stacja multimedialna 2DIN z 6,2’’ ekranem dotykowym, Bluetooth i systemem nawigacji GPS

Pomysł na stworzenie tej marki narodził się w oddziale Clarion Włochy. Na początku AUDIOMEDIA miała być uzupełnieniem oferty marki Clarion, ale z czasem stała się osobną gamą oferującą nowoczesne produkty w niższych cenach.

Podobnie jak marka Clarion, AUDIOMEDIA oferuje bogate portfolio produktów car-audio-wideo, począwszy od radioodtwarzaczy CD/MP3, poprzez stacje multimedialne w rozmiarze 1 i 2 DIN oraz urządzenia nawigacyjne do głośników i wzmacniaczy, w tym także z serii Marine (dedykowanej do jachtów i łodzi).

Produktami, które cieszą się coraz większą popularnością wśród kierowców, także w Polsce, są urządzenia multimedialne z wbudowaną nawigacją GPS. Produkty AUDIOMEDIA sprzedawane w Polsce, są wyposażone w oprogramowanie AutoMapa Europe.

 

zobacz galerię

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    2N-Everpol, wyłączny dystrybutor produktów Clarion na Polskę, ma przyjemność przedstawić nowość na polskim rynku - multimedialną markę AUDIOMEDIA.
    auto motor i sport, 2009-07-17 11:26:48
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij