Nowe Need for Speed Undercover!

Need for Speed Undercover
Need for Speed Undercover
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 68 600 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Wśród ponad 55 modeli, za kierownicę których będą mogli zasiąść gracze, jest jedno wyjątkowe auto. To Nissan 370Z - auto debiutujące najpierw w grze, a dopiero potem w realnym świecie.

W Need for Speed Undercover udział wzięły również gwiazdy kina rodem z Hollywood. Znana między innymi z takich filmów, jak Mission Impossible II czy Szklana Pułapka 4.0, Maggie Q wcieliła się w rolę agentki federalnej Chase Linh.

Staje się ona głównym kontaktem gracza, którego zadaniem jest infiltracja środowiska kryminalnego w wielkim mieście. Aby tego dokonać, należy jednak najpierw udowodnić swoją wartość poprzez rywalizację z innymi amatorami szybkiej jazdy oraz wychodzenie cało z policyjnych pościgów.

Need for Speed Undercover powraca do korzeni serii, przedstawiając pościgi samochodowe z udziałem policji. Niesamowite wrażenia z jazdy zapewnia unikalna technologia prezentowania wyścigów, a klimat potęgują hollywoodzkie filmiki z udziałem prawdziwych aktorów.

Gra dostępna jest w wersji polskiej (napisy) na komputery PC oraz konsole PLAYSTATION3, Xbox 360, PlayStation2, PSP (PlayStationPortable) i po angielsku na Nintendo DS i Wii. Pojawi się także specjalna edycja, przeznaczona na telefony komórkowe.

Posiadacze komputerów PC mogą zamówić Need for Speed Undercover za pośrednictwem serwisu www.eastore.pl. Więcej informacji na temat gry znajduje się na oficjalnej stronie www.needforspeed.com oraz pod adresem www.polska.ea.com/nfs.

Źródło: Electronic Arts

 

Zobacz także:
REKLAMA