Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Nowe nawigacje - TomTom

TomTom ONE TomTom ONE

TomTom - największy światowy dostawca przenośnych rozwiązań nawigacyjnych - przedstawił dwa nowe modele: TomTom ONE oraz TomTom XL. Nowe urządzenia mają zupełnie odmienioną stylistykę i posiadają poręczny składany uchwyt.

Nowy uchwyt (nazwany EasyPortTM) nie musi być odłączany od urządzenia, pozwalając na złożenie go do niemal całkowicie płaskiej pozycji. Nawigacja wraz z uchwytem jest wystarczająco mała, aby zmieścić się do kieszeni koszuli czy torebki, gdy tylko kierowca opuszcza samochód.

Dodatkowo, zarówno TomTom ONE, jak i TomTom XL są teraz wyposażone w całkowicie nowy system audio, dzięki któremu instrukcje głosowe są słyszane w każdych warunkach. Oba urządzenia posiadają dotykowe ekrany LCD, z tym że w ONE jest on 3,5-calowy, a w XL - szerokokątny, 4,3-calowy.

Oba nowe modele w sklepach dostępne będą już w maju bieżącego roku. Dodatkowe informacje dostępne są na stronie www.tomtom.com.

Ceny:

TomTom ONE: 579 PLN

TomTom ONE Europe 31: 769 PLN

TomTom ONE Europe 31 Traffic: 879 PLN

TomTom XL Traffic: 949 PLN

TomTom XL Europe 31 Traffic: 1149 PLN

Źródło: TomTom

zobacz galerię

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  I słuszny wybór. Tom tomy sie starsznie zawieszają....
  ~Orania, 2008-10-01 10:49:03
 • avatar
  zgłoś
  Sam wielokrotnie zastanawiałem sie nad ta nawigacja ale ostatecznie padło na Mio Moov200Pl.I bardzo dobrze ,bo nie dosc ze trafiłem na naprawde niezawodna nawigacje to do tego moge pobrac za dramo aktualizacje do końca tego roku.
  ~Robert, 2008-09-16 22:22:38
 • avatar
  zgłoś
  TomTom przedstawia dwa nowe urządzenia do nawigacji satelitarnej - ONE i XL. Oba o kompaktowej stylistyce i z elastycznym, składanym uchwytem.
  auto motor i sport, 2008-05-06 10:10:25
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij