Nowe oleje Castrola

Olej Castrol SLX Professional
Olej Castrol SLX Professional

Castrol SLX Professional to oleje rekomendowane i współtworzone z takimi producentami samochodów osobowych, takich jak Volkswagen, BMW czy Volvo. Najnowszy produkt, Castrol SLX Professional Fuel Saver A1 5W-20, został zaprojektowany wspólnie z inżynierami z firmy Jaguar i Land Rover dla najnowszych konstrukcji pojazdów. To w pełni syntetyczny olej zapewniający znaczącą oszczędność paliwa i wysoki poziom czystości silnika. Podnosi niezawodność silnika nawet podczas stosowania wydłużonych przebiegów pomiędzy wymianami. Dzięki znacznemu obniżeniu zużycia paliwa uzyskujemy ograniczenie emisji niebezpiecznych związków do środowiska.

Drugim produktem z nowej gamy jest Castrol SLX Professional LongTec 0W-40. Został on opracowany specjalnie dla turbodoładowanych silników benzynowych i silników diesla opartych o technologię common rail. Idealnie nadaje się do silników narażonych na najcięższe warunki pracy i wysokie temperatury.

Ofertę uzupełnia Castrol SLX Professional Powerflow C4 5W-30. To nowy produkt opracowany specjalnie z myślą o najnowocześniejszych konstrukcjach francuskich samochodów. Jest olejem niskopopiołowym, który można stosować w samochodach wyposażonych w filtr cząstek stałych. Posiada aprobatę Renault RN0720.

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA