Nowości u Pioneera - MVH-G210BT, MVH-G110, AVH-G210BT

Firma Pioneer wprowadza na rynek nowe modele przystępnych cenowo radioodtwarzaczy, m.in. MVH-G210BT, MVH-G110 AVH-G210BT. Nowe urządzenia są w formacie 2 DIN, mają 6,2-calowy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości (WVGA) i tuner radiowy, dzięki czemu stanowią prosty w obsłudze, budżetowy system rozrywki audio-wideo do samochodu.

Radioodtwarzacz Pioneer MVH-G210BT, Pioneer MVH-G110 materiały prasowe
Radioodtwarzacz Pioneer MVH-G110


Radioodtwarzacze z linii MVH zostały stworzone z myślą o cyfrowych, nowoczesnych źródłach muzyki, takich jak smartfony czy serwisy strumieniowe. Zewnętrzne źródła można podłączyć do obydwu modeli za pomocą gniazda USB (umieszczonego z przodu) oraz wejścia Aux-In (wejście audio-video mini Jack, znajdujące się z tyłu), w które wyposażono radioodtwarzacze.

Za wysoką jakość dźwięku, bez zniekształceń, odpowiada wzmacniacz MOSFET 4 x 50 W oraz 7-pasmowy korektor graficzny EQ, a 2 x wyjścia RCA preout (przód, tył/sub) umożliwiają podłączenie wzmacniaczy zewnętrznych.

Obsługa radioodtwarzaczy jest bardzo łatwa i wygodna – można to robić za pomocą przycisków na kierownicy lub pilota zdalnego sterowania, który jest dostępny jako opcja. Obydwa modele mogą również współpracować z opcjonalną kamerą cofania. Radioodtwarzacze MVH-G210BT oraz MVH-G110 są kompatybilne z systemem Android MSC/MTP, dzięki czemu umożliwiają odtwarzanie muzyki przechowywanej w smartfonie.

Radioodtwarzacz Pioneer MVH-G210BT, Pioneer MVH-G110materiały prasowe
Radioodtwarzacz Pioneer MVH-G110

MVH-G210BT został dodatkowo wyposażony w moduł Bluetooth, umożliwiający korzystanie z funkcji zestawu głośnomówiącego w telefonie oraz odtwarzanie przez radioodtwarzacz strumienia muzyki zapisanej w telefonie.

AVH-G210BT natomiast to klasyczna stacja multimedialna audio-wideo wyposażona w napęd DVD, umożliwiająca oglądanie w podróży ulubionych filmów i odtwarzanie swoich playlist, niezależnie od tego na jakim nośniku zostały zapisane - CD, DVD, czy na USB. Ten model również jest wyposażony w 6,2-calowy, dotykowy ekran oporowy z technologią Clear Type i funkcją Multi Touch oraz moduł Bluetooth, złącze USB i wejście Aux-In.

MVH-G210BT, MVH-G110, AVH-G210BT

AVH-G210BT, podobnie jak modele beznapędowe serii MVH, wyposażono w sprawdzony i ceniony wzmacniacz MOSFET 4 x 50 W oraz 7-pasmowy korektor, dzięki któremu brzmienie można dopasować do własnych preferencji. Dzięki modułowi Bluetooth AVH-G210BT, tak jak jego beznapędowy odpowiednik MVH-G210BT, umożliwia bezprzewodowe odtwarzanie muzyki (m.in. z serwisu muzycznego Spotify) oraz wykonywanie połączeń w trybie głośnomówiącym. Podobnie jak radioodtwarzacze beznapędowe może też współpracować z opcjonalną kamerą cofania.

MVH-G210BT, MVH-G110, AVH-G210BT

Radioodtwarzacz MVH-G110 można już mieć za 519 zł, MVH-G210BT kosztuje 599 zł, natomiast za AVH-G210BT trzeba zapłacić 899 zł. 

Poza modelem AVH-G210BT Pioneer ma również w ofercie AVH-G110DVD - podstawowy system z napędem, ale bez funkcji Bluetooth. Jego cena wynosi 799 zł.

REKLAMA