Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.4

Nowy TomTom w sklepach

TomTom GO 920 TomTom GO 920

GO 920 posiada nową technologię Enhanced Positioning (EPT), dzięki której nawigacja przebiega w sposób ciągły.

Nowy, flagowy model TomTom jest płaski i utrzymany w wysokiej jakości wzornictwie. Do modelu dołączony jest pilot zdalnego sterowania z łączem Bluetooth, dzięki któremu kierowcy mogą bezpiecznie obsługiwać swoje urządzenie z dowolnego miejsca w samochodzie bez konieczności dotykania ekranu.

TomToma zaopatrzono w m.in. 4,3-calowy ekran dotykowy z intuicyjnym interfejsem użytkownika, technologię TomTom Map Share pozwalającą kierowcy na łatwe i natychmiastowe udoskonalanie map oraz dzielenie się nimi na bieżąco z innymi użytkownikami, ulepszony zestaw głośnomówiący pozwalający kierowcom na bezpieczne kierowanie samochodem podczas prowadzenia rozmów przez telefon komórkowy, aktualne informacje na temat korków poprzez subskrybowaną usługę TomTom Traffic oraz wbudowany nadajnik FM, dzięki któremu muzyka i instrukcje nawigacji mogą być odtwarzane przez system stereo samochodu.

Informacja prasowa

zobacz galerię

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Wiesz ,nie wiem czy to przypadek ale ja miałem tak ze prowadził mnie tam gdzie juz dawno nie ja ulicy albo przejazdu.To nie do pomyslenia.Dlatego teraz znowu szukam nawigacji.
  ~kamil, 2008-11-21 20:39:16
 • avatar
  zgłoś
  Korzystałem z tego Tom toma. Pierwsza sparawa to taka, że strasznie się zawiesza. Nie wiem jak reszta swiata ale Polska ma bardzo słabe pokrycie. W Warszawie nieraz mniekrew zalała. Dodatkowo zepsuł mi się wyświetlacz (sprzęt miał niecały miesiac) a serwisy w Polsce nie są w stanie go naprawić. Wysyłają za granicę. Pominę już tak prozaiczną rzecz jak to, że odkleja się od szyby....
  ~Miks, 2008-11-21 18:18:15
 • avatar
  zgłoś
  No tak ale w Mio nie ma map Stanów i Kanady....
  ~Orania, 2008-10-01 11:17:34
 • avatar
  zgłoś
  Chyba jednak wieksze zaufanie mam do Mio.I teraz kiedy kupowałem to na oznaczonym pudełku wygrałem gwarantowane 10E .Wziałem to choc mozna gac i o 100E.ale nie jestem hazardzisatą ;-)
  ~mirek, 2008-09-05 22:11:15
 • avatar
  zgłoś
  TomTom wprowadził do oferty polskich sklepów nowy model przenośnego urządzenia do nawigacji - TomTom GO 920 w polskich sklepach. Jest on wyposażony w kompletne mapy 41 krajów Europy, Stanów Zjednoczonych i Kanady zainstalowane na 4 GB pamięci wewnętrznej.
  auto motor i sport, 2007-12-14 10:28:18
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij