Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Odetchnij świeżością, dzięki nowemu Ambi Pur Car

Ambi Pur Car Ambi Pur Car

Nowy Ambi Pur Car posiada teraz większe otwory rozprowadzające zapach i udoskonaloną regulację jego intensywność, dzięki czemu zapewnia przez 60 dni świeżość w samochodzie, bez ryzyka "bomby zapachowej". Nowy produkt wyróżnia się też lepiej widoczną buteleczką wkładu, dzięki czemu kierowca może na bieżąco kontrolować poziom zużycia zapachu.

Urządzenie Ambi Pur Car dostępne jest w czterech wariantach kolorystycznych, zainspirowanych najnowszymi trendami. Osoby ceniące dyskretny design mogą wybrać czarną obudową, dostępną w standardowej gamie zapachów, dopasowaną do ciemnej deski rozdzielczej w samochodzie. W nowej linii Ambi Pur Car jest również jedyny na rynku odświeżacz powietrza do samochodu dla kobiet - Ambi Pur Car For Her. Wyróżnia się różowym urządzeniem z subtelnymi, białymi motywami kwiatowymi. W ofercie znajdują się również urządzenia: ciemno szare (zapach Anti Tobacco) i srebrne (zapach Puresse).

Starter (urządzenie + wkład) kosztuje 20,99 zł, za wkład trzeba zapłacić 17,99 zł.

 

zobacz galerię

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Firma Sara Lee Household & Body Care Poland Sp. z o. o. zaprezentowała udoskonaloną linię odświeżaczy powietrza do samochodu Ambi Pur Car. Urządzenie umożliwia lepszą kontrolę intensywności zapachu. Produkt dostępny jest w sześciu wariantach zapachowych, w tym zapach do samochodu dla kobiet. Nowa linia obejmuje również cztery warianty kolorystyczne urządzeń, zainspirowane najnowszymi trendami.
    auto motor i sport, 2009-10-27 10:54:03
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij