Oleje silnikowe

Smaruj i jedź. Olej silnikowy to najważniejszy z niewidocznych elementów każdego pojazdu. Chociaż te współczesne są już wielosezonowe, warto zrobić rachunek sumienia i w razie konieczności wymienić "smarowidło”.

Oleje silnikowe
Oleje silnikowe

LOTOS QUAZAR
Olej klasy premium stworzony z myślą o silnikach benzynowych i Diesla (również tych wyposażonych w pompowtryskiwacze – TDI) przeznaczony do aut o najwyższych osiągach. Można go stosować przy zwykłych i wydłużonych okresach wymiany.
Cena za 4 l: 192 zł
www.lotos.pl  

REKLAMA

ELF EXCELLIUM LDX
 Kolejny w pełni syntetyczny olej do wszelkich rodzajów silnika. Długą żywotność zapewnia mu unikalna technologia bardzo wytrzymałych wiązań molekularnych – Extreme Engine Protection.
Cena za 4 l: 130 zł
www.elf.com.pl  

MOBIL 1 ESP FORMULA
Silniki smarowane tym olejem mogą liczyć na wysoką ochronę przeciwzużyciową, niższe spalanie paliwa i dłuższe życie fi ltra cząstek stałych. Będzie mile widziany w sercu każdego nowoczesnego diesla.
Cena za 4 l: 160 zł
www.mobil1.pl  

FUCHS TITAN GT1 PRO C-3
Olej skomponowany specjalnie do silników z turbodoładowaniem oraz systemami oczyszczania spalin. Znakomicie sprawdzi się w Mercedesach, BMW oraz autach grupy Volkswagena.
Cena za 4 l: 165 zł
www.fuchs-oil.pl  

PLATINUM MAXEXPERT  
Olej dla laików samochodowych. Pasuje do wszystkich modeli i roczników danej marki. Jest jak lekarstwo dla zużytego silnika i smaruje go od chwili rozruchu.
Cena za 4 l: 120 zł
www.orlen.pl  

SHELL HELIX ULTRA
Powstał we współpracy z zespołem Formuły 1 – Ferrari. Można go stosować we wszystkich typach silników, nawet tych zasilanych gazem. Doskonale smaruje, a jednocześnie czyści wnętrze silnika.
Cena za 4 l: 160 zł
www.shell.pl  

CASTROL EDGE
Olej szczególnie zalecany do Opli, Mercedesów, BMW i VW. Unikalna formuła sprawia, że wytrzymuje przebiegi między wymianami do 50 tys. km. Pomaga lepiej wykorzystać moc silnika i obniżyć zużycie paliwa.
Cena za 4 l: 160 zł
www.castrol.pl  

TOTAL QUARZ 9000
Idealny dla tych, którzy chcą rzadziej wymieniać olej. Specjalne dodatki konserwują i zabezpieczają silnik, wydłużając czas jego bezawaryjnej pracy. Nadaje się do różnych typów silnika.
Cena za 5 l: 160 zł
www.totalpolska.pl  

REKLAMA