Pakiet stylistyczny M-Sport dla BMW X3

BMW, X3,  M-Sport
BMW X3 z pakietem M-Sport
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 150 000 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Zazwyczaj pakiet ten ma na celu zmianę stylistyki auta na bardziej agresywną i sportową, poprzez dodatki zewnętrzne. Tak też jest i tym razem. Karbonowe wykończenia i potężne 19-calowe felgi ze stopów metali lekkich robią wrażenie, a sportowe zawieszenie z usztywnionymi amortyzatorami dodatkowo poprawia stabilność auta.

W pakiecie znajduje się jeszcze sportowa, skórzana kierownica wielofunkcyjna i dźwignia zmiany biegów z serii M, z bardzo krótkim skokiem. Co więcej wersja xDrive35i współpracująca w standardzie z ośmiostopniową przekładnią automatyczną Steptronic dysponuje łopatkami zmiany biegów przy kierownicy.

We wnętrzu ponadto znajdziemy specjalnie wyprofilowane sportowe fotele, które mają zapewniać trzymanie boczne przy szybkim pokonywaniu zakrętów. Tapicerka natomiast wykonana została z jasnej, skórzanej tkaniny w odcieniu Pearlpoint. W opcji Individual podsufitka może mieć kolor antracytowy.

Sportowy pakiet M zawiera listwy progowe, nakładki na nadkola oraz agresywniej stylizowane zderzaki, a obramowania okien i relingi dachowe wykończono czarnym lakierem o wysokim połysku.

Wstępnie mówi się o wprowadzeniu go do oferty BMW w drugim kwartale 2011 roku.

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA