Pioneer: nowy system nawigacji i komunikacji ze smartfonem

Nawigacja, pełna zgodność z Twoim smartfonem i pakiet możliwości multimedialnych - jeśli szukasz takich rozwiązań, nowe systemy Pioneera są właśnie dla Ciebie.

Integralność smartfona z samochodem i nawigacją staje się teraz niemal obowiązkowym i przede wszystkim praktycznym wyposażeniem. Firma Pioneer przygotowała właśnie nową ofertę na dwa swoje świeże produkty.

Pierwszy to AVH-X8500BT. Za tą tajemniczą nazwą kryje się jednostka multimedialna z 7-calowym ekranem dotykowym, Bluetoothem, funkcją Mixtrax oraz trybem AppRadio. Ten ostatni umożliwia sterowanie różnego rodzaju aplikacjami na iPhone lub urządzenia Android bezpośrednio z poziomu deski ekranu systemu nawigacji. Parrot Bluetooth umożliwia transmisję strumienia audio przez profil A2DP oraz prowadzenie rozmów telefonicznych. Obsługa wszystkich tych funkcji jest niezwykle prosta, dzięki dużemu i czytelnemu wyświetlaczowi dotykowemu WVGA z możliwością personalizacji kolorystyki menu i iluminacji.

Do powyższej jednostki możliwe jest też podłączenie dodatkowych wzmacniaczy, głośników czy subwoofera. Dzięki oprogramowaniu Mixtrax można cieszyć się swoimi nagraniami w formie niekończącego się miksu muzycznego. Możesz także przygotować własny miks za pomocą oprogramowania lub aplikacji. Jednostka obsługuje: CD, DVD, 2 x gniazdo USB, HDMI, karty SD, Aux-in oraz A2DP.

Drugim produktem Pioneera jest nowa nawigacja zapewniająca zaawansowane przewodnictwo, rozrywkę multimedialną i możliwość współpracy ze smartfonem. Nowe AVIC-F50BT i AVIC-F950BT oferują możliwość podłączenia iPhone 5 oraz wyposażone zostały w wysokiej rozdzielczości wyświetlacz dotykowy WVGA w zależności od modelu 6,1- lub 7-calowy. Ponadto urządzenia posiadają nowy interfejs map z funkcją informacji o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym, nowy graficzny interfejs użytkownika (GUI), tryb AppRadio, wbudowany moduł Bluetooth, złącze USB, odtwarzacz DVD/CD/MP3 i wiele więcej.

Każdy model posiada tryb AppRadio, z funkcjami “AppRadio”, oferując dostęp i możliwość korzystania z wielu różnych aplikacji bezpośrednio z poziomu ekranu dotykowego jednostki nawigacji w połączeniu z iPhone 4/4S, iPhone 5 lub kompatybilnego urządzenia z systemem Android.

Więcej informacji o produktach na stronie www.pioneer.pl

amis

Zobacz również:
REKLAMA