[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.5

Praktyczne akcesoria do bagażnika

Bagażnik to nie czarna dziura, nie wrzucaj do niego wszystkiego jak popadnie. Przedmioty leżące luzem unieruchomisz za pomocą kilku pomysłowych rozwiązań.  

Odpowiednie przewożenie bagaży jest bardzo ważne dla bezpieczeństwa jazdy, a z badań Uniwersytetu Kalifornijskiego wynika, że nawet 30% pakunków w naszych autach nie jest dobrze zabezpieczonych. Walizka lub zgrzewka wody umieszczone w bagażniku w razie wypadku uderzą w oparcie kanapy z taką siłą, że się złoży, a przedmioty wpadną do kabiny pasażerskiej. Radosław Jaskulski, instruktor Szkoły Auto Škody, radzi, by zapiąć na krzyż pasy bezpieczeństwa na tylnej kanapie, jeśli nie podróżują na niej pasażerowie a w bagażniku znajdują się ciężkie pakunki – w razie wypadku pasy przytrzymają oparcie kanapy.

REKLAMA

Cięższe przedmioty najlepiej umieścić jak najbliżej kabiny i unieruchomić je za pomocą siatek. Większe i mniejsze rzeczy w aucie można zabezpieczyć, wykorzystując rozwiązania oferowane w pakiecie Simply Clever, który w Škodzie Fabii kosztuje 300 zł.Zestaw siatek pomoże zorganizować przestrzeń w bagażniku i unieruchomić ciężkie przedmioty, np. walizkę. W siatce przy progu bagażnika schowasz kamizelkę odblaskową, apteczkę i gaśnicę – muszą leżeć na wierzchu.  

  1. Na bagaże
    Zestaw siatek pomoże zorganizować przestrzeń w bagażniku i unieruchomić ciężkie przedmioty, np. walizkę. W siatce przy progu bagażnika schowasz kamizelkę odblaskową, apteczkę i gaśnicę – muszą leżeć na wierzchu.  

  2. Na drobiazgi
    Elastyczny koszyk można umieścić po prawej lub po lewej stronie bagażnika, mocuje się go w specjalnych otworach. Pomieści wiele mniejszych przedmiotów oraz przytrzyma w pionie oleje i płyny.  

  3. Na smartfona
    Uchwyt na multimedia jest wykonany z przyczepnej gumy i łatwo wpasowuje się w miejsce na kubek – pomieści nawet smartfony o wielkości 5 cali. Siatki przy fotelach to bezpieczne miejsce na telefony pasażerów siedzących z tyłu.

zobacz galerię

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij