Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Przyjaciel kierowcy (i jego szefa)

Rodzina nawigacji GPS firmy Garmin Rodzina nawigacji GPS firmy Garmin

GPS-Buddy CONNECT to urządzenie, które pozwala na wysyłanie informacji i śledzenie pojazdów w czasie rzeczywistym.

Podobnie jak w przypadku wiadomości sms, kierowcy mogą używać klawiatury na ekranie Garmina do wiadomości lub notatek dotyczących pozycji. Operator systemu może kontaktować się z kierowcami wysyłając informacje z serwisu internetowego. Wiadomości te pojawią się na ekranie urządzenia nawigacyjnego. Nowe zadania z przypisanym celem podróży można wysyłać, kierowca otrzyma głosową instrukcję, która krok po kroku doprowadzi go do celu.

Opisywane urządzenie przeznaczone jest szczególnie do odbiorców transportu międzynarodowego i krajowego. Używane jest również przez prywatnych właścicieli samochodów, którzy bez pośrednictwa wyspecjalizowanych firm monitorujących chcą wiedzieć gdzie znajduje się ich pojazd.

Jako rozwiązanie samodzielne GPS-Buddy CONNECT przesyła informację w czasie rzeczywistym. Przesyłane dane zawierają informację o dokładnym czasie jazdy, postojów, prędkości i przebytej odległości.

W obszarach, gdzie nie ma zasięgu sieci GSM, dane będą automatycznie przechowywane i gdy urządzenie znajdzie się w obszarze zasięgu, dane zostaną przesłane.

Źródło: GPS-Buddy


Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Na rynku pojawiły się urządzenia nawigacyjne z systemami śledzenia pojazdów i mobilnych rozwiązań do zarządzania flotami samochodów. Jednym Zn ich jest GPS - Buddy CONNECT - umożliwia dyspozytorom i planistom równoczesną pracę nad tym samym zadaniem.
    auto motor i sport, 2008-10-08 09:11:48
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij