[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Radio z nawigacją do klasycznych modeli Porsche

Radio w stylu "old fashion" ląduje do klasycznych modeli Porsche. Do radia dołączona jest nawigacja satelitarna, a to wszystko obsługiwane jest za pomocą 3,5-calowego wyświetlacza dotykowego.

Na deskę klasycznych Porsche ląduje staromodnie wyglądające radio z nawigacją, pełne nowoczesnych "bajerów". 3,5-calowy, dotykowy ekran obsługuje radio, nawigację, czy urządzenia multimedialne podłączone za pomocą Bluetootha. Czyli 21. wiek w 20-wiecznym aucie.

Radio posiada także wbudowany mikrofon, co pozwala na rozmowę przez telefon, bez odrywania rąk od kierownicy. Nawigacja oferuje mapy europejskich państw w wymiarze 2D i 3D.

REKLAMA

Sprzęt pasuje do wszystkich modeli 911, począwszy od tych pierwszych z lat 60., na generacji 993 z lat 90. kończąc. Ile kosztuje taka przyjemność? W Niemczech €1,184. Z VAT-em.

 

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 239 589 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij