Sprzęt car audio

Nie przepłacaj za fabryczny sprzęt audio marnej jakości! Znajdziesz coś lepszego, niezależnie od budżetu, jakim dysponujesz. Oto nasze propozycje.

Radioodbiorniki samochodowe
Radioodbiorniki samochodowe

Clarion CZ202E
Odtwarza płyty CD, audio i pliki MP3 – to oczywiste, ale dzięki wejściom USB i AUX w przednim panelu nie będziesz uzależniony wyłącznie od płyt; w każdej chwili podepniesz pendrive'a, czy przenośną mp-trójkę. Dysponuje mocą 4 x 45 W, ale bez problemu będziesz mógł podłączyć dodatkowo zewnętrzny wzmacniacz.  

JVC KW-R500E
Jeśli masz miejsce na odtwarzacz 2DIN – to propozycja godna rozważenia. Moc 4 x 50 W i wyjście na zewnętrzny wzmacniacz pozwolą na ogarnięcie całkiem mocnego zestawu głośników. Dzięki modułowi Bluetooth podepniesz telefon lub odtwarzacz MP3, a całością będziesz mógł sterować za pomocą na przykład iPoda. Jeśli nie masz wielofunkcyjnej kierownicy – obsługę ułatwi dołączony do zestawu pilot zdalnego sterowania.  

Pioneer AVH-2400BT
Ten odtwarzacz ma dwa przydatne elementy: trzy wyjścia RCA pre-out, umożliwiające rozbudowę systemu nagłośnienia o dodatkowe wzmacniacze, subwoofery i głośniki, oraz 8-pasmowy korektor graficzny z funkcją zwrotnicy, który umożliwia dostrojenie ustawień urządzenia do akustyki wnętrza Twojego samochodu. A na 5,8-calowym ekranie możesz zobaczyć na przykład obraz z kamery cofania.  

Alpine IVE-W530BT
Gratka dla podróżujących z dziećmi: funkcja podwójnej strefy pozwala na przełączanie źródeł sygnału A/V z urządzeń takich jak iPhone lub DVD na ekrany umieszczone z tyłu, a Ty w tym czasie wciąż możesz słuchać radia. Podczas postoju sam możesz obejrzeć film na 6,1-calowym ekranie VGA. Sprzęt jest w pełni kompatybilny z iPodem.  

Zapomnij o mitach związanych z niefabrycznym sprzętem audio:  

1. Nieoryginalne radio źle wygląda
Za pomocą odpowiednich akcesoriów montażowych można estetycznie i odwracalnie podpiąć niefabryczny aparat do praktycznie każdego produkowanego obecnie auta, zachować kolor podświetlenia i sterowanie przy kierownicy.

2. Radio padnie łupem złodzieja
Obecnie szybki demontaż radioodtwarzacza nie jest już taki łatwy, poza tym elektronika tanieje i złodziejom rzadko kiedy opłaca się ryzykować dla kilkuset złotych.

3. Producent dobiera najlepszy sprzęt do swojego auta
Fabryczny sprzęt, także ten dostępny za sporą dopłatą, zdecydowanie odbiega wyposażeniem oraz funkcjonalnością i jakością od często tańszego odpowiednika oferowanego przez markowych producentów.  

REKLAMA