[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Szafa garażowa: Schowek w garażu

Koła do samochodu, rower, narty i inne sprzęty składowało się kiedyś w piwnicy. W nowych budynkach piwnic nie ma, więc gdzie podziać te rzeczy? Zobacz, praktyczną szafę garażową.

W nowoczesnych budynkach nie zawsze jest możliwość zakupu komórki lokatorskiej czy schowka piwnicznego. Z powodzeniem może je zastąpić szafa garażowa Bloom, którą stawia się na miejscu parkingowym w garażu podziemnym. Mebel jest solidny, bo stalowy. Waży 300 kg i ma stabilną konstrukcję, dlatego nie trzeba go mocować do ścian czy podłogi. Standardowa szerokość szafy wynosi 2,3 metra, czyli dokładnie tyle, ile wymagana prawnie szerokość miejsca postojowego.

Szafa garażowa może się przeprowadzać razem z właścicielem. Jej cena to 3650 zł

Ponieważ dno szafy znajduje się metr nad ziemią, nie ma problemów z parkowaniem, bo przód samochodu wjeżdża pod mebel. Szafa garażowa ma objętość 5 m3 i wytrzymuje obciążenie do 1,5 tony. Podział półek wewnątrz jest w zasadzie dowolny. Zadbano nawet o takie detale jak energooszczędne oświetlenie diodami LED. Na ustawienie szafy w garażu podziemnym nie potrzeba zgody zarządcy. Zdecydowanie warta polecenia.  

Więcej informacji na www.bloomszafygarazowe.com

REKLAMA

 

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij