Szafa garażowa: Schowek w garażu

Koła do samochodu, rower, narty i inne sprzęty składowało się kiedyś w piwnicy. W nowych budynkach piwnic nie ma, więc gdzie podziać te rzeczy? Zobacz, praktyczną szafę garażową.

W nowoczesnych budynkach nie zawsze jest możliwość zakupu komórki lokatorskiej czy schowka piwnicznego. Z powodzeniem może je zastąpić szafa garażowa Bloom, którą stawia się na miejscu parkingowym w garażu podziemnym. Mebel jest solidny, bo stalowy. Waży 300 kg i ma stabilną konstrukcję, dlatego nie trzeba go mocować do ścian czy podłogi. Standardowa szerokość szafy wynosi 2,3 metra, czyli dokładnie tyle, ile wymagana prawnie szerokość miejsca postojowego.

Szafa garażowa może się przeprowadzać razem z właścicielem. Jej cena to 3650 zł

Ponieważ dno szafy znajduje się metr nad ziemią, nie ma problemów z parkowaniem, bo przód samochodu wjeżdża pod mebel. Szafa garażowa ma objętość 5 m3 i wytrzymuje obciążenie do 1,5 tony. Podział półek wewnątrz jest w zasadzie dowolny. Zadbano nawet o takie detale jak energooszczędne oświetlenie diodami LED. Na ustawienie szafy w garażu podziemnym nie potrzeba zgody zarządcy. Zdecydowanie warta polecenia.  

Więcej informacji na www.bloomszafygarazowe.com

 

Zobacz również:
REKLAMA