REKLAMA

Test Drive Unlimited 2 od dziś w sklepach (wideo)

Test Drive Unlimited 2

Do sklepów w całej Polsce trafiła najnowsza gra wyścigowa Test Drive® Unlimited 2! Tytuł dostępny jest w sprzedaży na konsole Xbox 360® oraz PlayStation®3, a także w polskiej wersji językowej na PC , w której głosu użyczą Reni Jusis i Maciej Maleńczuk.

Przypominamy jednocześnie, że już w najbliższy weekend, tj. 12-13 lutego, w Centrum Handlowym M1 w warszawskich Markach, odbędzie się pokaz gry we współpracy z Media Markt. Każda z osób, która przyjdzie na pokaz będzie miała okazję zagrać w Test Drive Unlimited 2 w wersji na Xbox 360 oraz zobaczyć na żywo i zrobić sobie zdjęcie przy samochodzie marki Aston Martin wartym ponad milion złotych!

Test Drive Unlimited 2 wykracza poza horyzonty tradycyjnych gier wyścigowych, dostarczając graczom M.O.W.O: Masowe Otwarte Wyścigi Online. Dzięki TDU2 gracze poczują się niczym kierowcy w wirtualnym świecie, rywalizując między sobą, tworząc zespoły i dzieląc sie w swoimi osiągnięciami online. To po prostu wielka sieciowa społeczność fanów wyścigów! W odróżnieniu od innych gier wyścigowych Test Drive Unlimited 2 łączy doznania z otwartego świata gry z wiernie odwzorowanymi pojazdami, a także po raz pierwszy w serii oferuje model zniszczeń, efekty pogodowe, cykl dnia i nocy a także całkiem nową, drugą wyspę do zwiedzania!

 

 

REKLAMA

zobacz galerię

Komentarze

 (8)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA