Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Urządzenia nawigacyjne Mio w samochodach Skoda

Nawigacja Mio w Skodzie Nawigacja Mio w Skodzie

Mio będzie dostarczać do nowych modeli Škody urządzenia nawigacyjne z najnowszej serii Mio Moov (z mapami obejmującymi 38 krajów europejskich). Urządzenie będzie montowane na wbudowanym uchwycie ze źródłem zasilania, ale będzie można je łatwo wyjąć. Dzięki temu użytkownik będzie mógł z niego korzystać także poza samochodem.

Dzięki wbudowanemu uchwytowi ze źródłem zasilania nie trzeba już będzie prowadzić kabli od gniazda zasilającego do przedniej szyby ani ingerować w deskę rozdzielczą. Ponadto wzornictwo urządzenia będzie dopasowane do wnętrza pojazdu, a w odróżnieniu od uchwytów montowanych na przedniej szybie uchwyt wbudowany nie będzie zasłaniał widoku na drogę. Zintegrowane rozwiązanie pomyślnie przeszło testy zderzeniowe według norm Euro NCAP.

Škoda Auto będzie oferować urządzenia nawigacyjne Mio wraz z innymi oryginalnymi akcesoriami od października 2008 roku.

Źródło: Skoda

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 36 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Oj to prada.A najgorsze jest to ze te nawigacje chyba wcale nie sa aktualizowane.A co do Mio to nawet teraz czytalem gdzies ze mozna do końca roku pobrac darmowa aktualizacje,wiec wszystko bedzie ok.
  ~romek, 2008-11-21 20:42:27
 • avatar
  zgłoś
  To rewelacyjny pomysł na współpracę. Mam na myśli marketingowo. Jeździłem passatem, nie wiem jaka tam wtedy była nawigacja fabryczna, nie interesowałem się ale to był jakiś koszmar. Cały czas się gubiłem, prowadziło mnie na drugą stronę Wisły w warszawie, kiedy chciałem dojechać do miejsca w przeciwnym kierunku! Strasznie nie lubię jak to co monotowane fabrycznie w autach nadaje się praktycznie od razu do wymiany. W Skodzie przynajmniej od razu bedzie sprawdzony sprzet
  ~Miks, 2008-11-21 18:22:25
 • avatar
  zgłoś
  Tez sie przez dluzszy czas zastanawiałem nad tym jaka nawigacje wybrac , w sumie sam nie wiem co jest teraz najmodniejszego i najlepszego na rynku.
  ~Arek, 2008-11-16 17:36:26
 • avatar
  zgłoś
  Bardzo dobre rozwiazanie, to bardzo dobre nawigatory sam mam taki i to co jest jednym z plusów to szybkosc laczenia sie z satelita jak i rowniez proste uzytkowanie oraz duzy ekran co jest niezwykle pomocne podczas jazdy autem.
  ~Eryk, 2008-11-03 20:28:26
 • avatar
  zgłoś
  Mio Technology we współpracy z firmą Škoda Auto a.s. opracował rozwiązanie nawigacyjne do wybranych modeli samochodów tej firmy. Zostało ono zaprezentowane podczas październikowych targów AutoShow 2008 w Pradze.
  auto motor i sport, 2008-10-09 12:30:04
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij