Wideorejestratory: Anioł stróż

Kamery po prostu rejestrujące obraz przed autem to żadna nowość. Wybierz taką, która oprócz tego przypilnuje auta i podpowie, gdzie czają się radary. 

Wideorejestrator Mio
Mio MiVue 388

Urządzeń rejestrujących obraz przed samochodem jest całe mnóstwo. Nagrywanie w HD, czy wbudowany odbiornik GPS, który pozwala dokładnie określić, gdzie pojazd przebywał w danej chwili to również nic nowego. Ale kamera, która ostrzega przed fotoradarami to nowość. A taką funkcję ma rejestrator Mio MiVue 388. Ma jeszcze jedną, wyróżniającą ją zdolność – może przypilnować samochodu podczas Twojej nieobecności.

Jeśli podczas postoju zarejestruje ruch przed autem, zacznie nagrywać, co można potem wykorzystać przy ustalaniu sprawcy szkody parkingowej. Przyda się również, jeśli potrzebna będzie dokumentacja zdjęciowa dla ubezpieczyciela – np. z miejsca stłuczki. Cały materiał zapisany na karcie SD można wygodnie przejrzeć na komputerze, dzięki dołączonej do zestawu aplikacji MiVue Manager.

Obraz w HD
MiVue odtwarza obraz nagrany przez kamerę w rozdzielczości Full HD, co gwarantuje czytelność np. numerów rejestracyjnych.

Kalendarz
Każdy materiał filmowy zebrany na karcie jest opatrzony dokładną datą i godziną nagrania. To ułatwia wyszukiwanie konkretnych zdarzeń.

Mapa
Korzystając z danych GPS aplikacja lokalizuje auto i nakłada współrzędne na mapę Google’a, dzięki czemu można śledzić trasę przejazdu.

Wykres
Zapis danych z czujnika wstrząsów dokumentuje, kiedy i z jakiego kierunku nadeszło „zagrożenie”, czyli np. uderzenie w samochód.

REKLAMA