REKLAMA

Zakup samochodu w zasięgu portfela

AutoGotowka to nowa oferta Volkswagen Financial Services, którego częścią jest Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce, pozwalająca uzyskać nawet 50 tys. złotych na zakup auta, i to – co istotne – bez wiązania kredytu z samochodem.

Własny samochód daje niezależność i w obecnym czasie zapewnia realne bezpieczeństwo podczas załatwiania codziennych spraw, czy przemieszczania się między domem i pracą. W sytuacji, kiedy do zakupu wymarzonego auta brakuje trochę gotówki, z pomocą przychodzą nowoczesne rozwiązania finansowe, jak nowy produkt Volkswagen Banku – AutoGotówka.

AutoGotówka jest doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy cenią niezależność i nie chcą wiązać samochodu z umową kredytową. Bo AutoGotówka nie jest klasycznym kredytem samochodowym, a finansowaniem gotówkowym, które można wykorzystać na zakup samochodu używanego.

Największą zaletą programu AutoGotówka jest jego duża elastyczność. Dlaczego? Otóż pozwala on uzyskać od 10 do nawet 50 tys. złotych na zakup samochodu, a możliwy okres spłaty sięga od 12 do nawet 72 miesięcy. Wart podkreślenia jest również całkowity brak prowizji, przy zmiennym oprocentowaniu na poziomie 7,2 proc.

Nowy produkt bankowy AutoGotówka, w porównaniu do tradycyjnych kredytów samochodowych, daje ponadto wiele innych korzyści. Ważne jest na przykład to, że nie trzeba wiązać auta z kredytem, a samochód nie stanowi jego zabezpieczenia. Co za tym idzie, bank nie jest również współwłaścicielem pojazdu. Do tego dodajmy brak formalności związanych z ustanowieniem zabezpieczenia umowy, co pozwala zaoszczędzić cenny czas.

Jaki samochód można kupić za pieniądze otrzymane w kredycie AutoGotówka? Tak naprawdę dowolny, dostępny w salonach dealerskich grupy Volkswagen, bowiem nie obowiązuje tu ani limit przebiegu, ani też wieku, a dodatkowy zastrzyk finansowy w wysokości nawet 50 tys. złotych pozwoli na znalezienie dobrego, pewnego i bezpiecznego pojazdu.


Michał Dyc, Dyrektor Sprzedaży Detalicznej Volkswagen Financial Services   

"Argumentów przemawiających za posiadaniem własnych czterech kółek przybywa dosłownie z dnia na dzień. Własny samochód jest dziś bez wątpienia jednym z najbezpieczniejszych środków komunikacji. Powrót do zatłoczonych autobusów, tramwajów czy pociągów może napawać niepokojem. Samochód to nie tylko najlepszy sposób na codzienne przemieszczanie się. Jeżeli myślimy o zbliżających się wakacjach – zarówno tych w Polsce, jak i bliskiej zagranicy – to może się okazać, że własne auto to jedyny środek lokomocji, jakim dostaniemy się na miejsce. Czym innym będzie z pewnością zakup auta, gdy prowadzimy działalność gospodarczą. W sytuacji, gdy gospodarka zwalnia, firmy muszą szukać oszczędności. Nie ze wszystkich rzeczy można jednak zrezygnować. Samochód w biznesie to dziś rzecz niezbędna. Tym bardziej, że często wręcz „zarabia” on na firmę. Nie bez znaczenia jest spadek cen paliwa. Zarówno olej napędowy jak i benzyna wciąż są najtańsze od wielu lat. To sprawia, że przemieszczanie się autem jest nie tylko bezpieczne, ale i tańsze niż do niedawna."


Daria Pawęda, Dyrektor Departamentu Rozwoju Biznesu i Obsługi Klienta, Volkswagen Bank GmbH Oddział w Polsce

"Kredytowe produkty bankowe bardzo często bazują na finansowaniu, jednak nowoczesne oferty kredytów w coraz większym stopniu zapewniają klientom dodatkowe zalety, obok atrakcyjnych rat: wygodę, swobodę wyboru, oszczędność czasu i zaangażowania. Przykładem takiej oferty jest kredyt AutoGotówka Volkswagen Banku. AutoGotówka nie jest kredytem samochodowym, nie ma więc niektórych ograniczeń takiego finansowania. Kredyt nie jest przypisany do zakupu konkretnego samochodu i można go swobodnie wykorzystać, na przykład część pieniędzy przeznaczyć na zakup samochodu używanego od wybranego dealera, a część przeznaczyć na inne cele np. związane z dodatkowym wyposażeniem. W dowodzie rejestracyjnym jest wpisany wyłącznie kupujący, ponieważ w przypadku AutoGotówki bank nie jest współwłaścicielem pojazdu, co często występuje w przypadku kredytu samochodowego. Co więcej, auto nie stanowi zabezpieczenia kredytu. Te cechy mogą być szczególnie cenne dla osób, które lubią mieć świadomość, że wyłącznie one decydują o samochodzie. Mogą dokonywać w pojeździe dowolnych przeróbek (dopuszczalnych przepisami), czy sprzedać go w wybranym momencie bez informowania banku. Tę swobodę zyskują w zamian za atrakcyjne warunki."  


Szczegóły oferty, warunki i parametry dostępne są bez wychodzenia z domu. Informacje uzyskać można telefonicznie lub mailowo w salonach dealerskich Seata, Volkswagena, Skody, czy Audi, a w przypadku pytań dotyczących finansowania, można także kontaktować się poprzez adres: [email protected]

*Rzeczywista roczna stopa oprocentowania kredytu wynosi 7,44 %, całkowita kwota kredytu 33.750 zł, całkowita kwota do zapłaty 38.943,42 zł, oprocentowanie zmienne 7,2%, całkowity koszt kredytu 5.193,42 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 5,193.42zł) 47 miesięcznych rat równych po 811,32 zł. i ostatnia wyrównująca 811,38 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.06.2020.

Więcej na stronie: www.vwbank.pl/autogotowka

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA