Zostań szefem inżynierów w Castrol Service Park

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 63 500 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Castrol Service Park to aplikacja stworzona specjalnie na potrzeby profilu Castrol Polska by fani rajdowych emocji mogli wcielić się w członków teamu serwisowego i konfigurować wirtualnego Forda Focusa na warunki poszczególnych rajdów z kalendarza WRC. Kolejne wirtualne rajdy - Szwecji, Jordanii, Finlandii i Niemiec będą odbywać się co tydzień, a rozgrywki zakończy wielki finał - rajd Wielkiej Brytanii.

W każdym następującym po sobie tygodniu uczestnicy Castrol Service Park będą mogli zapoznawać się z warunkami poszczególnych rajdów, ćwiczyć ustawienia samochodu na odcinku testowym i brać udział w dodatkowych konkursach związanych ze światem WRC. Konfigurować można wszystkie najważniejsze, decydujące o zachowaniu samochodu na poszczególnych nawierzchniach elementy - od opon, przez twardość i wysokość zawieszenia, ustawienie balansu hamulców aż po przełożenia skrzyni biegów. Ponieważ nad sukcesem kierowców czuwa sztab niezwykle sprawnych i doświadczonych ludzi, którzy mając pół godziny na serwis, potrafią błyskawicznie rozebrać samochód, naprawić i złożyć go z powrotem, a w grze Castrol Service Park liczą się sekundy, do dyspozycji uczestników konkursu oddano krótki poradnik w formie Książki Serwisowej. Jego zadaniem jest ułatwić graczom dobranie prawidłowego ustawienia samochodu rajdowego i uzyskać jak najlepszy wynik.

Zabawa potrwa do 31 października 2010r. - kiedy nastąpi zamknięcie klasyfikacji ogólnej. Jest o co walczyć - do wygrania oryginalne gadżety WRC teamu BP Ford Abu Dhabi a dla zwycięzców klasyfikacji ogólnej - 3 zestawy Playstation 3 z rajdową kierownicą i najnowszą grą z serii Gran Turismo!

Link do aplikacji - link

 

REKLAMA
REKLAMA