[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Redakcja

Kacper Mucha
Kacper Mucha
Redaktor

Jestem typem nieracjonalnym. Jak inaczej gdy w sercu alfisti, a w garażu auto spod znaku Jinba ittai? Zachłysnąłem się magią rajdów i czarem driftingu. Dla czytelników zjechałem rowerem z Alpe d'Huez i serwisowałem rasowe auto WRC. 

Artykuły autora

Skoda Fabia po face liftingu – czy jest warta uwagi? Pierwsza jazda 5 czerwca 2019, 13:23

Skoda Fabia po face liftingu – czy jest warta uwagi?

Zmian w Skodzie Fabii nie można określić mianem rewolucyjnych. Auto wyposażono w kilka nowinek technicznych i nieznacznie odświeżono jego wygląd. Ale bestseller polskiego rynku właśnie tego potrzebował.

Mitsubishi Outlander – światełko  w tunelu Pierwsza jazda 4 czerwca 2019, 21:46

Mitsubishi Outlander – światełko w tunelu

Przez ostatnie lata w Mitsubishi Outlanderze podnoszono komfort jazdy, modyfikowano przekładnię CVT, wzbogacano multimedia i dopracowywano stylistykę. Nie pomyślano jednak o tym, by zamontować w nim mocniejszy silnik benzynowy.

Gymkhana i Ken Block – tutaj liczy się show! Sport 21 maja 2019, 22:06

Gymkhana i Ken Block – tutaj liczy się show!

Chociaż nie zdobył tytułu mistrza świata, dla promocji sportów samochodowych zrobił nie mniej niż Colin McRae. Jego widowiskowa jazda na zawodach przyciąga tysiące kibiców, a przed ekrany miliony fanów. Hej, Ken! O co chodzi w tej gymkhanie?

Auto za milion Wydarzenia 21 maja 2019, 21:15

Samochody w cenie książki Bentleya – jak lepiej wydać milion złotych?

Z czym kojarzy się Wam marka Bentley? Na język cisną się słowa: prestiż, luksus i ekskluzywny charakter. Nie dziwi więc, że kolekcjonerska książka wydana przez Bentleya kosztuje... tyle co nowy supersamochód! Oto kilka przykładów.

Samochody przyszłości - łączność Wydarzenia 19 maja 2019, 09:55

Samochody przyszłości – łączność ze światem

Samochody łączą się z internetem i korzystają z łączności GPS, a niedługo będą komunikowały się z również innymi pojazdami oraz z elementami infrastruktury drogowej. Jaką korzyść będzie miał z tego kierowca?

Reflektory – technika Wydarzenia 18 maja 2019, 09:10

Światła w samochodzie – dziś i jutro

Światła w aucie są po to, żeby dobrze widzieć i być widocznym dla innych. Wciąż powstają nowe rozwiązania, które zastępują oświetlenie stosowane dotychczas – reflektory LED, światła OLED i laserowe.

VW Caddy Beach – śpij tam gdzie chcesz Pierwsza jazda 18 maja 2019, 06:15

VW Caddy Beach – śpij tam gdzie chcesz

Nie ma podnoszonego dachu, łazienki, lodówki ani kuchenki, więc nawet nie udaje, że jest kamperem – VW Caddy Beach to przestronny van z rozkładanym łóżkiem.

Mazda 6 na 2019 rok - jak jeździ model po face liftingu Pierwsza jazda 8 maja 2019, 10:14

Mazda 6 na 2019 rok - jak jeździ model po face liftingu

W Maździe 6 po face liftingu 2019 odświeżono nadwozie i wnętrze oraz wzbogacono wyposażenie. Ale zmiany są tak subtelne, że trzeba się przyjrzeć, by je dostrzec.

Rodzaje doładowania silnika Wydarzenia 29 kwietnia 2019, 12:22

Podwójne doładowanie – trzy popularne rozwiązania

Silnik potrzebuje powietrza jak ryba wody. Dlatego 114 lat temu opracowano sprężarkę, pozwalającą dostarczyć do silnika więcej powietrza. Dzisiaj coraz częściej stosuje się układ dwóch sprężarek.

Volvo S60 T8 Polestar Engineered Pierwsza jazda 8 kwietnia 2019, 15:50

Volvo S60 T8 Polestar Engineered – pod napięciem

Przy okazji debiutu nowego Volvo S60 zaprezentowano również jego najmocniejszą odmianę, czyli Polestar. Ale ta wersja ma niewiele wspólnego z narowistym poprzednikiem. Jest szybką hybrydą, a nie radykalnym sportowcem.

Porsche 911 (992) Pierwsza jazda 6 lutego 2019, 12:45

Porsche 911 - to musisz wiedzieć o nowej generacji

Pojawienie się na rynku nowego Porsche 911 to zawsze wielkie wydarzenie. Po pierwszych jazdach tym samochodem wybraliśmy pięć ciekawostek, które musicie o nim wiedzieć.

Renault Megane R.S. Cup - puchar rozmaitości Pierwsza jazda 5 lutego 2019, 10:55

Renault Megane R.S. Cup - puchar rozmaitości

Jak przystało na hot hatcha, Renault Mégane R.S. jest szybkie i praktyczne na co dzień, a wściekłe i narwane od święta. Z pakietem Cup staje się też ultraprecyzyjne w zakrętach.

REKLAMA