[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Ford Transit

Forda Transita zaprezentowano po raz pierwszy w 1965 roku jako konkurencję dla VW Transportera. Powstał w niezliczonej ilości wersji i odmian. Dziś w sprzedaży jest już ósma generacja tego popularnego vana. Występuje w wersjach: Transit Courier jako najmniejsza odmiana vana, druga - Transit Connect w wersji L1 (z krótkim rozstawem osi) lub L2 (z długim rozstawem osi), Transit Custom, który zdobył tytuł Dostawczego Samochodu Roku 2013 i Nowy Transit jako największy van w ofercie. Występuje z silnikami benzynowymi 1.0 - 1.6 oraz dieslami 1.6 - 2.2.
REKLAMA

Wiadomości dotyczące modelu Ford Transit

Ford Transit Custom Wydarzenia 4 sierpnia 2017, 09:16

Nowy Ford Transit Custom zaprezentowany

Ford zaprezentował nowego Transita Custom, który zyskał świeży wygląd i bogate wyposażenie. Zamówienia ruszą pod koniec roku.

Wyprodukowano już 7 milionów Transitów! Wydarzenia 24 czerwca 2013, 15:12

Wyprodukowano już 7 milionów Transitów!

Ford wyprodukował już 7 milionów egzemplarzy Transita, a licznik ciągle "bije".

Volkswagen Transporter Wydarzenia 16 lipca 2009, 10:18

Policja tylko... wysokoprężna

Wraz z wysłużonymi Polonezami na emeryturę odchodzą również wszystkie benzynowe furgony, które służą policji już nawet ponad 10 lat.

REKLAMA