[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Skoda Rapid

Skoda Rapid jest produkowana od 2012 roku jako sedan, a od 2013 roku jako hatchback. Pojazd wypełnił lukę pomiędzy Fabią a Octavią.Skoda Rapid oparta jest na platformie A05 (PQ25) stosowanej także w Audi A1, Seacie Ibiza i Volkswagenie Polo.

Opinia eksperta

<p>Typowo dla Skody, Rapid stoi w rozkroku między dwiema klasami, w tym wypadku między maluchami a kompaktami. Jest wyrośnięty, do maksimum funkcjonalny, ma bardzo przestronną kabinę i z silnikiem 1.2 TSI okazuje się oszczędny. Wadą jest komfort resorowania, chwilami dobry, jednak zwykle tylko przeciętny. Kolejna Skoda z hasłem „racjonalny wybór” wypisanym na czole.</p>

Typowo dla Skody, Rapid stoi w rozkroku między dwiema klasami, w tym wypadku między maluchami a kompaktami. Jest wyrośnięty, do maksimum funkcjonalny, ma bardzo przestronną kabinę i z silnikiem 1.2 TSI okazuje się oszczędny. Wadą jest komfort resorowania, chwilami dobry, jednak zwykle tylko przeciętny. Kolejna Skoda z hasłem „racjonalny wybór” wypisanym na czole.

Roman Popkiewicz
redaktor "auto motor i sport"

Testy samochodów Skoda Rapid

Skoda Rapid Pierwsza jazda 21 sierpnia 2017, 15:06

Skoda Rapid - rutynowy lifting

Skoda Rapid przeszła kurację odmładzającą, a pod jej maskę trafił nowy silnik. Sprawdzamy, czy jednostka 1.0 jest warta uwagi.

Test długodystansowy: Skoda Rapid Spaceback Testy długodystansowe 21 marca 2015, 14:32

Skoda Rapid Spaceback: Koszmar mechaników - koniec testu

Nasza testowa Skoda Rapid Spaceback lekko nie miała. Średnio pokonywaliśmy nią 280 km dziennie. Mimo to dała radę i nie zawiodła. Teraz przyszedł czas na podsumowanie testu długodystansowego.

Skoda Rapid Spaceback długidystans Testy długodystansowe 21 października 2014, 15:00

Skoda Rapid Spaceback: 40 tys. km za nami

W naszej testowej Skodzie Rapid Spaceback "pękło" już 40 tys. km. Oprócz kilometrażu pękła też przednia szyba, na szczęście udało się ją wymienić na czas. Poza tym, żadnych przykrych niespodzianek.

REKLAMA

Wiadomości dotyczące modelu Skoda Rapid

Skoda Rapid po faceliftingu - cennik Wydarzenia 19 maja 2017, 15:59

Skoda Rapid - cennik wersji po liftingu

Skoda Rapid, czyli model mniejszy od Octavii, został właśnie zmodernizowany. Poznaliśmy cennik wersji po liftingu.

Skoda Rapid Spaceback ScoutLine Wydarzenia 9 lipca 2015, 11:14

Skoda Rapid Spaceback ScoutLine: Nie w teren

Skoda wypuściła pseudo-terenową wersję, pseudo-terenowych wersji Scout. Rapid Spaceback ScoutLine to tylko estetyczne nawiązanie do uterenowionych wersji Skody.

Skoda Rapid Wydarzenia 28 sierpnia 2014, 12:09

Skoda - pierwsze LPG do silnika TSI

Do Skody Rapid trafia instalacja LPG do silnika TSI. To pierwsza tego typu instalacja w Skodzie.

REKLAMA