[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Volkswagen California

Opinia eksperta

<p>Nawet jeśliby się uprzeć i chcieć zarzucić Ferrari, że rozmienia się na drobne, nie można tego zrobić. Po „face liftingu” bardziej silnika i konstrukcji nadwozia niż zmianie wyglądu zewnętrznego – California z pakietem podnoszącym dynamikę prowadzenia zasługuje na przynależność do wąskiej i ekskluzywnej rodziny aut sportowych. A że przy tym potrafi być autem na co dzień, to tylko kolejna z jej zalet.</p>

Nawet jeśliby się uprzeć i chcieć zarzucić Ferrari, że rozmienia się na drobne, nie można tego zrobić. Po „face liftingu” bardziej silnika i konstrukcji nadwozia niż zmianie wyglądu zewnętrznego – California z pakietem podnoszącym dynamikę prowadzenia zasługuje na przynależność do wąskiej i ekskluzywnej rodziny aut sportowych. A że przy tym potrafi być autem na co dzień, to tylko kolejna z jej zalet.

Maciej Ziemek
redaktor "auto motor i sport"

Testy samochodów Volkswagen California

VW California Pierwsza jazda 11 lipca 2018, 08:55

VW California - podróż przez Kalifornię

Kalifornia to nie tylko tętniące życiem Los Angeles. Ruszamy w trasę w poszukiwaniu przygody, wyjątkowych miejsc i by uczcić 30-lecie VW Californii

Volkswagen California Pierwsza jazda 19 września 2017, 11:36

Volkswagen California - gra skojarzeń

Kamper – czyli wycieczka, California – znaczy surfing. Do Stanów trochę za daleko, ale może by tak posurfować w Skandynawii?

REKLAMA

Wiadomości dotyczące modelu Volkswagen California

Volkswagen California 6.1 - szkic Wydarzenia 10 lipca 2019, 10:49

Volkswagen California 6.1 – pierwsze szkice

Volkswagen zapowiada zmiany w swoim kultowym kempingowym modelu California. Mamy pierwsze szkice Californii 6.1.

Volkswagen Grand California Wydarzenia 31 maja 2019, 16:47

Volkswagen Grand California. Znamy ceny kampera

Volkswagen Grand California to duży kamper, który bazuje na Crafterze najnowszej generacji. Poznaliśmy już ceny na polskim rynku.

Volkswagen California Wydarzenia 28 marca 2018, 08:20

Volkswagen California kończy 30 lat

Volkswagen California T3 z 1988 roku zyskał oficjalnie status "klasyka". Producent świętował jubileusz kampera podczas targów Techno-Classica w Essen.

REKLAMA