[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Volkswagen Passat

Volkswagen Passat to jeden z najbardziej populanych modeli koncernu VAG. Swoją popularność zawdzięcza- podobnie jak Golf - niezawodnością i stonowanymi liniami nadwozia, które nigdy nie wyróżniały tego auta na drogach. Dzięki swojej uniwersalności stał się jednym z najbardziej popularnych aut w swojej klasie. Od początku produkcji - 1973 roku - wyprodukowano siedem generacji. Siódma odmiana Volkswagena Passata swoją premierę miała w 2010 roku. Samochód był praktycznie tym samym, co poprzednia odmiana. Zmieniono jedynie wygląd deski rozdzielczej i karoserii.Kolejna generacja, Volkswagen Passat B8, został po raz pierwszy zaprezentowany w Berlinie 3 lipca 2014 roku.

Opinia eksperta

Oto jest od razu całkiem dojrzały Passat, zdolny do jazdy poza asfaltem. Dzięki systemowi jazdy terenowej Alltrack potrafi więcej niżbyśmy na pierwszy rzut oka przypuszczali. Na dodatek skrzynia biegów DSG i 170-konny diesel świetnie ze sobą współpracują, co daje nie tylko przyjemność z jazdy, ale i oszczędności dla kieszeni, bo Alltrack spala realnie około 7,5 l paliwa na 100 km.


redaktor "auto motor i sport"

Testy samochodów Volkswagen Passat

Opel Astra IV Testy samochodów używanych 8 sierpnia 2016, 09:02

Najpopularniejsze auta używane - polecamy najlepsze silniki

Podobno o gustach się nie dyskutuje, ale fakty są takie, że Polacy kochają niemieckie samochody. Poniżej przedstawiamy modele aut najczęściej wyszukiwane na największym portalu ogłoszeniowym – otomoto.pl. Spośród nich wybraliśmy pięć, w wieku do 7 lat.

Skoda Superb i VW Passat Testy porównawcze 7 kwietnia 2016, 09:00

Skoda Superb i VW Passat - na innym kursie

Skoda Superb i VW Passat rywalizują w trudnym segmencie. Klienci w tej klasie są wymagający, a sedany z jednego koncernu spełniają te oczekiwania w różny sposób. Który z nich jest lepszy? Na to pytanie odpowiada test z silnikami 2.0 TSI 220 KM.

Volkswagen Passat Variant: Znowu lepszy Test 16 marca 2015, 08:19

Volkswagen Passat Variant: Znowu lepszy

Najnowsze wcielenie Volkswagena Passata prawdopodobnie znów będzie wyznaczało reguły w swojej klasie. Choć wyglądem przypomina swojego poprzednika to jest od niego lepszy pod każdym względem. 

REKLAMA

Wiadomości dotyczące modelu Volkswagen Passat

Volkswagen Passat NMS 2018 Wydarzenia 16 października 2018, 16:05

Nowy Volkswagen Passat NMS na zdjęciach

Volkswagen prezentuje nową generację Passata NMS. Samochodu nie zobaczymy jednak w europejskich salonach. Zobaczcie dlaczego.

VW Passat - tak może wyglądać Passat po face liftingu Wydarzenia 5 września 2016, 14:32

VW Passat - tak może wyglądać Passat po face liftingu

Dwa lata temu na targach Paryż Motor Show zadebiutował VW Passat B8. Przed tegoroczną edycją francuskiego salonu sprawdzamy, czy VW szykuje face lifting Passata B8. Zobacz, jak może wyglądać odświeżony VW Passat B8.

VW Passat CC – tak może wyglądać kolejna generacja Wydarzenia 26 sierpnia 2016, 12:15

VW Passat CC – tak może wyglądać kolejna generacja

VW CC w nowym najnowszej odsłonie może zadebiutować na jesiennych targach w Paryżu. Będzie to trzecia w kolejność generacja auta pozycjonowanego powyżej Passata. Pierwszym autem był VW Passat CC. Zobacz, jak może wyglądać nowy VW CC.

REKLAMA