[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Abarth - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Abarth: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Abarth

6 najtańszych nowych kabrioletów w Polsce

6 najtańszych nowych kabrioletów w Polsce (13)

Chcesz sobie sprawić kabriolet? Oto 6 najtańszych na rynku nowych samochodów z otwieranym dachem. Masz wybór pomiędzy maluchami z odsuwanym dachem, klasycznym roadsterem, skończywszy na typowym czteroosobowym kabriolecie.

Fiat 500 Mirror

2 miliony Fiatów 500 z tyskiej fabryki FCA (3)

Zakład FCA Poland w Tychach jest w pierwszej trójce europejskich zakładów koncernu pod względem liczby wyprodukowanych w 2017 roku aut. W tym roku z taśm zakładu zjedzie 2-milionowy egzemplarz Fiata 500 z Tychów.

Abarth 695 Rivale

Abarth 695 Rivale - ostry maluch z polskiej fabryki (10)

W ramach świętowania współpracy z marką Riva, Fiat zaprezentował kolejną odsłonę swojej ikony. Najnowsza z nich nazywa się Abarth 695 Rivale.

Skoda Vision E

Skoda Vision E – pierwszy elektryczny model czeskiej marki. Czy tak będzie wyglądał Kodiaq Coupe? (4)

Skoda zamierza wprowadzić w 2020 roku na rynek swój pierwszy model z napędem elektrycznym. Na wystawie Auto Shanghai w kwietniu 2017 r. pokaże jego wersję studyjną. 

Abarth 695 Biposto vs. Abarth 695 Esse Esse - forza Italia!

Abarth 695 Biposto vs. Abarth 695 Esse Esse - forza Italia! (16)

50 lat temu Abarthowi 695 Esse Esse wystarczało 38 koni, żeby szaleć na torze. 695 Biposto ma turbosprężarkę, 190 KM i blokadę mechanizmu różnicowego pilnującą, by maluch nie odfrunął.

Abarth 695 Biposto Rekord - tylko dla wybranych

Abarth 695 Biposto Rekord - tylko dla wybranych (2)

Zasada jest prosta - zbliża się ważna rocznica dla marki, czas stworzyć jubileuszowy model. Oczywiście auto ma być limitowane i najbardziej radykalne ze wszystkich. I tak Abarth przedstawia limitowanego 695 Biposto Record.

Abarth 595 Turismo

Abarth 595 Turismo: Jedyny na świecie (7)

Abarh 595 Turismo to wariat. W aucie rozmiaru dziecięcego buta zamontowano silnik 1.4 o mocy 160 KM. Dodatkowo w wersji Turismo jest prawdziwym unikatem.

Włosi we Frankfurcie - dużo stylu i piękne hostessy: Abarth, Alfa Romeo i Fiat

Włosi we Frankfurcie - dużo stylu i piękne hostessy: Abarth, Alfa Romeo i Fiat (24)

Na stoiskach włoskich jak zwykle masa stylu - nie tylko motoryzacyjnego!

Fiaty 500 na wodzie

Fiaty 500 na wodzie (4)

3 obiekty pływające wyglądające jak Fiat 500, Fiat 500C i Abarth 500? Takie rzeczy tylko w USA!

REKLAMA
STRONA 1 z 2
REKLAMA