Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Alfa Romeo 4C - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Alfa Romeo 4C: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Alfa Romeo 4C

Alfa Romeo 4C Zender

Alfa Romeo 4C Zender: Jeszcze lepsza (20)

Alfa Romeo 4C jest autem niemalże doskonałym w oryginale, ale nie dla firmy Zender, która postanowiła ją nieco przyprawić. Na ostro. Oto krwiste i soczyste 4C Zender.

Alfa Romeo 4C Spider

Alfa Romeo 4C Spider: Tych zdjęć nie znajdziesz nigdzie indziej (12)

Jako jedyna redakcja w Polsce pojechaliśmy we włoskie Alpy, żeby na legendarnej przełęczy Stelvio, przetestować wyjątkowe auto - Alfę Romeo 4C Spider. Zobacz, ekskluzywną galerię zdjęć.

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: Alfa Romeo 4C Spider

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: Alfa Romeo 4C Spider (8)

Nie tylko Alfaholicy czekają na tę premierę. Sportowe coupe 4C straciło dach, a my stracimy dla niego głowę. Alfa Romeo 4C Spider zadebiutuje już w Genewie!

Alfa 4C, Audi RS6, Maserati GranTurismo i Porsche Boxster

Alfa 4C, Audi RS6, Maserati GranTurismo i Porsche Boxster: Sport przez różne S (27)

Audi RS6 chce cały świat położyć na łopatki, Porsche Boxster GTS to brzytwa, Maserati GranTurismo dźwiękiem wywołuje lawiny, a Alfa 4C to supersamochód w wersji mini. Cztery pomysły na sportowe auta.  

Test porównawczy: Porsche Cayman S i Alfa Romeo 4C

Test porównawczy: Porsche Cayman S i Alfa Romeo 4C (14)

Alfa stworzyła sportowe auto, w którym nie ma ani jednej zbędnej rzeczy – dlatego 4C podnieca bardziej niż cała produkcja niektórych marek. Porównaliśmy Alfę 4C z Porsche Caymanem S, słynącym z dynamicznych umiejętności.

Alfa Romeo 4C: sportowe auto z genami Ferrari

Alfa Romeo 4C: sportowe auto z genami Ferrari (12)

Włoski styl w najczystszym wydaniu, dynamika, lekkość i oszczędność oraz dusza auta sportowego splatają się w całość. Ta całość nosi nazwę Alfa Romeo 4C.

Włosi we Frankfurcie - dużo stylu i piękne hostessy: Abarth, Alfa Romeo i Fiat

Włosi we Frankfurcie - dużo stylu i piękne hostessy: Abarth, Alfa Romeo i Fiat (24)

Na stoiskach włoskich jak zwykle masa stylu - nie tylko motoryzacyjnego!

Alfa Romeo 4C Pogea Racing

Alfa Romeo 4C Pogea Racing (3)

Lekkie coupe Alfy jeszcze nie wjechało do salonów, a już powstał pierwszy program przeróbek dla niego – oto 4C po modyfikacjach firmy Pogea Racing.

Alfa Romeo 4C: Alfa wagi lekkiej

Alfa Romeo 4C: Alfa wagi lekkiej (12)

Oto Alfa Romeo, która wreszcie przyciągnie nie tylko spojrzenia. Włoski sportowiec osiągami ośmiesza wielu konkurentów. 4C jest szybka, zwarta i gotowa do wyścigowych szaleństw.

STRONA 1 z 2