[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

Alfa Romeo 4C - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Alfa Romeo 4C: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Alfa Romeo 4C

Alfa Romeo 4C Zender

Alfa Romeo 4C Zender: Jeszcze lepsza (20)

Alfa Romeo 4C jest autem niemalże doskonałym w oryginale, ale nie dla firmy Zender, która postanowiła ją nieco przyprawić. Na ostro. Oto krwiste i soczyste 4C Zender.

Alfa Romeo 4C Spider

Alfa Romeo 4C Spider: Tych zdjęć nie znajdziesz nigdzie indziej (12)

Jako jedyna redakcja w Polsce pojechaliśmy we włoskie Alpy, żeby na legendarnej przełęczy Stelvio, przetestować wyjątkowe auto - Alfę Romeo 4C Spider. Zobacz, ekskluzywną galerię zdjęć.

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: Alfa Romeo 4C Spider

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: Alfa Romeo 4C Spider (8)

Nie tylko Alfaholicy czekają na tę premierę. Sportowe coupe 4C straciło dach, a my stracimy dla niego głowę. Alfa Romeo 4C Spider zadebiutuje już w Genewie!

Alfa 4C, Audi RS6, Maserati GranTurismo i Porsche Boxster

Alfa 4C, Audi RS6, Maserati GranTurismo i Porsche Boxster: Sport przez różne S (27)

Audi RS6 chce cały świat położyć na łopatki, Porsche Boxster GTS to brzytwa, Maserati GranTurismo dźwiękiem wywołuje lawiny, a Alfa 4C to supersamochód w wersji mini. Cztery pomysły na sportowe auta.  

Test porównawczy: Porsche Cayman S i Alfa Romeo 4C

Test porównawczy: Porsche Cayman S i Alfa Romeo 4C (14)

Alfa stworzyła sportowe auto, w którym nie ma ani jednej zbędnej rzeczy – dlatego 4C podnieca bardziej niż cała produkcja niektórych marek. Porównaliśmy Alfę 4C z Porsche Caymanem S, słynącym z dynamicznych umiejętności.

Alfa Romeo 4C: sportowe auto z genami Ferrari

Alfa Romeo 4C: sportowe auto z genami Ferrari (12)

Włoski styl w najczystszym wydaniu, dynamika, lekkość i oszczędność oraz dusza auta sportowego splatają się w całość. Ta całość nosi nazwę Alfa Romeo 4C.

Włosi we Frankfurcie - dużo stylu i piękne hostessy: Abarth, Alfa Romeo i Fiat

Włosi we Frankfurcie - dużo stylu i piękne hostessy: Abarth, Alfa Romeo i Fiat (24)

Na stoiskach włoskich jak zwykle masa stylu - nie tylko motoryzacyjnego!

Alfa Romeo 4C Pogea Racing

Alfa Romeo 4C Pogea Racing (3)

Lekkie coupe Alfy jeszcze nie wjechało do salonów, a już powstał pierwszy program przeróbek dla niego – oto 4C po modyfikacjach firmy Pogea Racing.

Alfa Romeo 4C: Alfa wagi lekkiej

Alfa Romeo 4C: Alfa wagi lekkiej (12)

Oto Alfa Romeo, która wreszcie przyciągnie nie tylko spojrzenia. Włoski sportowiec osiągami ośmiesza wielu konkurentów. 4C jest szybka, zwarta i gotowa do wyścigowych szaleństw.

STRONA 1 z 2