REKLAMA

Alfa Romeo - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Alfa Romeo: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Alfa Romeo

Fabryka FCA Tychy

Strategiczna inwestycja w fabryce FCA w Tychach (5)

Po modernizacji fabryki Fiat Chrysler Automobiles Poland, która pochłonie 755 mln zł, w Tychach będą produkowane hybrydowe i elektryczne samochody marek Jeep, Fiat oraz Alfa Romeo.

Skoda Enyaq iV Founders Edition

Skoda Enyaq iV – tego o niej nie wiesz (7)

Nowy SUV Skoda Enyaq iV jest pierwszym w pełni elektrycznym pojazdem zbudowanym na platformie MEB. Auto kryje w sobie wiele ciekawostek, jak choćby to, że nie ma biegu wstecznego. Jak to rozwiązano?

Alfa Romeo Giulietta

Używana Alfa Romeo Giulietta (2010-2020) - Nie płacz kiedy odjadę (15)

Alfa Romeo Giulietta - stylowa i ładna, dość obszerna i nieźle wyposażona. Czy może być konkurencją dla Golfa?

formuła 1

Czarno-różowe status quo - Formuła 1 (12)

Miesiące planowania i prac nad nowym, kryzysowym kalendarzem, by w końcu, mimo pandemii, 5 lipca w Austrii ruszył sezon Formuły 1. Niestety w czołówce nic się nie zmieniło. Pewniakiem w walce o tegoroczne i przyszłoroczne tytuły są Mercedes i Lewis Hamilton.

Samochody, które nigdy nie powstały - Mercedes 190 Coupe i 7 innych modeli

Samochody, które nigdy nie powstały - Mercedes 190 Coupe i 7 innych modeli (8)

Część z nich nigdy nie wykroczyła poza studia projektowe, powstania części pewnie nikt nie rozważał. Mercedes 190 Coupe, BMW 8 Shooting Brake, Alfa 164 Coupe - jak mogłyby wyglądać, gdyby wyjechały na drogi?

Konkurs Elegancji Villa d’Este

Konkurs Elegancji Villa d’Este nie odbędzie się w 2020 roku (40)

Organizatorzy Konkursu Elegancji Villa d’Este podjęli trudną decyzję przesunięcia planowanego na październik święta motoryzacji na maj 2021 roku. 

auta kompaktowe

Używane kompakty, ale te mniej popularne (19)

Wśród używanych kompaktów jest wiele aut zasługujących na uwagę, choć wybieranych rzadziej niż VW Golf i spółka. Przedstawiamy pięć modeli, co najmniej równie dobrych jak bestsellery, a często od nich tańszych. W naszym zestawieniu znajdziecie Seata Leona, Alfę Romeo Giulietta, Chevroleta Cruze, Citroena C4 i Mitsubishi Lancera.

TopGear

121 najlepszych driftów Chrisa Harrisa | Wideo (6)

Oto 10 minutowy materiał wideo wypełniony driftującymi supersamochodami. Za kierownicą Chris Harris.

Alfa Romeo Giulia i Stelvio Quadrifoglio

Alfa Romeo Giulia i Stelvio Quadrifoglio po face liftingu (14)

Alfa Romeo przeprowadziła face lifting modeli Giulia Quadrifoglio i Stelvio Quadrifoglio. Wprowadzono sporo ulepszeń, bogatsze jest wyposażenie, a silnik ma wciąż dużo mocy.

REKLAMA
1 2 3 ... 8
STRONA 1 z 8
REKLAMA