Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Alfa Romeo - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Alfa Romeo: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Alfa Romeo

Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio

Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio - długo wyczekiwany SUV (10)

W roku 2003 Alfa Romeo zaprezentowała koncepcyjnego SUV-a o nazwie Kamal. Ale na seryjną wersję musieliśmy czekać aż do teraz - Alfa Romeo właśnie zaprezentowała model Stelvio.

Alfa Romeo Giulietta – Julia wciąż bella

Alfa Romeo Giulietta – Julia wciąż bella (10)

Po sześciu latach Alfa Romeo Giulietta doczekała się face liftingu. Sprawdzamy wersję z wysokoprężnym silnikiem 1,6 i skrzynią dwusprzęgłową TCT.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio - pisanie na asfalcie

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio - pisanie na asfalcie (25)

Włoski producent kazał długo czekać swoim fanom na następcę modelu 159. Czy Giulia wyciągnie Alfę tam, gdzie jej miejsce? Tego nie wiemy, ale wersja Quadrifoglio może nieźle namieszać.

Alfa Romeo Giulia - na wysokim poziomie (JAZDA)

Alfa Romeo Giulia - na wysokim poziomie (JAZDA) (14)

W ostatnich dniach na torze testowym Fiata we włoskim Balloco, mieliśmy okazję sprawdzić najnowsze dzieło Alfy Romeo, czyli model Giulia. Oto nasze wrażenia z jazdy 510-konnym modelem Quadrifoglio oraz 180-konną odmianą wysokoprężną 2.2 ze skrzynią automatyczną.

Alfa Romeo Giulia - Mopar przygotował specjalne akcesoria

Alfa Romeo Giulia - Mopar przygotował specjalne akcesoria (4)

Nadworna marka Mopar, która zajmuje się modyfikowaniem i produkcją akcesoriów dla samochodów koncernu Fiat Chrysler Automobile przygotowała specjalne akcesoria dla nowej Alfa Romeo Giulii.

Alfa Romeo Giulia Diesel

Alfa Romeo Giulia - rozpoczęto przyjmowanie zamówień (20)

Alfa Romeo kazała bardzo długo czekać na Giulię. Nie wiadomo, czy to wina "włoskiego podejścia do tematu", czy Alfa chciała porządnie przygotować Giulię do walki z konkurencją. W każdym razie - nową Alfę można już zamawiać w salonach.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio - bat na przestępców

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio - bat na przestępców (9)

Prawa i porządku na włoskich drogach będzie strzegła nowa Alfa Romeo Giulia w wersji Quadrifoglio. Samochód zasił właśnie szeregi Carabinieri. Zobacz 510-konny radiowóz.

Alfa Romeo Disco Volante Spider

Alfa Romeo Disco Volante Spider - Genewa 2016 (7)

Alfa Romeo Disco Volante Spider została zaprojektowana przez studio projektowe Carrozzeria Touring Superleggera, która zajmuje się najbardziej luksusowymi autami świata. Disco Volante Spider bazuje na modelu 8C, ale jest od niego o niebo ładniejszy.

Alfa Romeo Giulia 2016

Alfa Romeo Giulia - znamy pozostałe odmiany (8)

Prawie rok po premierze modelu Giulia w ekstremalnej odmianie doczekaliśmy się cywilnych wersji. Spokojniejszy wygląd i oszczędne silniki. Zobacz, czy warto będzie wybrać się po Giulię do salonu Alfy Romeo.

1 2 3 ... 5
STRONA 1 z 5