Alfa Romeo Giulia

Alfa Romeo Giulia to potencjalny następca bardzo udanej "159". W Giulii Włosi pokazali najpierw ekstremalną odmianę QV, która ma konkurować z BMW M3. Pod maską Alfy zamontowano silnik z Maserati, przy którym palce maczali specjaliści z Ferrari. Podwójnie doładowana jednostka V6 produkuje 510 KM. Włoska marka chwali się, że czas przejazdu po północnej pętli toru Nurburgring był lepszy niż aut o wiele droższych i mocniejszych. Na chwilę obecną, nie znamy zwykłych wersji samochodu, te na razie są testowane, także na polskich drogach. Szacowana cena to 80 tys. euro.

Testy samochodów Alfa Romeo Giulia

Alfa Romeo Giulia Testy samochodów używanych 3 kwietnia 2022, 15:00

Używana Alfa Romeo Giulia (2015-): niezawodność, usterki

Giulia to powrót do sportowych korzeni Alfy Romeo. Atrakcyjny, sportowy wygląd łączy z doskonałym prowadzeniem. Do tego ma klimatyczne, dobrej jakości wnętrze.

Alfa Romeo Giulia GTAm Pierwsza jazda 14 sierpnia 2021, 06:00

Alfa Romeo GTAm: Zakrętom się nie kłania - TEST

Każdy samochód chciałby cieszyć się takim wzięciem jak Alfa Romeo Giulia GTAm. Zanim na dobre pojawiła się w ofercie, o jej dostępności można mówić w czasie przeszłym. Ekstremalna jazda ekstremalnym autem.

Alfa Romeo Giulia GTAm Testy 29 maja 2021, 06:00

Alfa Romeo Giulia GTAm - Sport do potęgi GTAm

476 z 500 – taki numer ma Alfa Romeo Giulia GTAm, którą mieliśmy okazję testować jako jedyni w Polsce. Mimo że ta odmiana „rodzinnego” sedana Alfy Romeo bazuje na 510-konnej wersji Quadrifoglio, zarówno pod względem technicznym, jak i osiągów dzieli je przepaść.

REKLAMA

Wiadomości dotyczące modelu Alfa Romeo Giulia

Alfa Romeo Stelvio Estrema Wydarzenia 28 marca 2022, 06:31

Alfa Romeo Giulia i Stelvio Estrema. Prawie jak Quadrifoglio

Wersja specjalna Estrema modeli Giulia i Stelvio ma być pomostem między zwykłym modelem, a rasową wersją Quadrifoglio. Ma aktywne zawieszenie i dużo karbonu. Sprzedaż ruszy 9 kwietnia.

Alfa Romeo Giulia GTA i GTAm Wydarzenia 24 stycznia 2022, 17:25

Alfa Romeo z rekordowym wynikiem w Polsce

Miniony rok był rekordowy dla Alfy Romeo w Polsce. Pomimo ograniczeń na rynku związanych z dostępnością nowych samochodów, włoska marka osiągnęła najlepszy w historii wynik rejestracji.

Alfa Romeo Giulia GTA i GTAm Wydarzenia 21 września 2021, 17:00

Alfa Romeo przebija się na rynku

Alfa Romeo w naszym kraju zanotowała 32-procentowy wzrost sprzedaży w porównaniu z poprzednim rokiem i tym samym Polska stała się czwartym rynkiem w Europie w rankingu sprzedaży dla włoskiej marki.